آموزش گوگل ادوردز

اگر با نحوه کار تبلیغات گوگل و پلتفرم تبلیغاتی Google Ads آشنایی ندارید، نگران نباشید. ما فیلم‌های آموزشی گوگل ادوردز را به صورت دوبله و زیرنویس فارسی در پارس ادوردز قرار داده‌ایم، که با مشاهده آنها می‌توانید اصول تبلیغات در گوگل را همراه با برخی تکنیک‌های آن فرا بگیرید. با مشاهده ویدئوهای آموزشی صفر تا ۱۰۰ تبلیغات در گوگل را به صورتی کاملا اصولی فرا می‌گیرید و دیگر نیازی به شرکت در هیچ دوره آموزش تبلیغ در گوگل را نخواهید داشت. همچنین تیم پشتیبانی ما همیشه آماده ارایه مشاوره و راهنمایی های لازم در زمینه تبلیغات گوگل هستند.

در دوره آموزش گوگل ادز جدید چه می‌آموزیم؟

اگر تصمیم گرفته اید صفر تا 100 تبلیغات گوگل را خودتان انجام دهید، این دوره آموزش گوگل ادوردز جدید به شما کمک می‌کند.

پارس ادوردز همه کارهای تبلیغات را انجا می دهد

اصول تبلیغات گوگل ادز را یاد می‌گیرید

در این دوره آموزشی اصول تبلیغات کلیکی را یاد می‌گیرید. با نحوه کار تبلیغات گوگل ادز آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه بتوانید از آن برای کسب و کار خود و مشتریان تان استفاده کنید. همچنین نحوه ایجاد اکانت گوگل ادز را فرا می‌گیرید. پس از آنکه اولین کمپین تبلیغاتی خود را در گوگل ادز راه اندازی کردید و اولین تبلیغ خود را نوشتید، می توانید نحوه استفاده از گزارش های Google Ads و Google Analytics را برای نظارت بر عملکرد تبلیغات گوگل یاد بگیرید.

یادگیری تبلیغات گوگل

بهینه سازی تبلیغات گوگل را یاد می‌گیرید

در این دوره همچنین بهینه سازی نرخ کلیک، تبدیل و در نهایت افزایش بازدهی کمپین‌های گوگل ادز را می‌آموزید. فراتر از آموزش های اولیه تبلیغات گوگل با فرمت های تبلیغاتی مختلف و اد اکستنشن‌ها آشنا می‌شوید. با مشاهده همه ویدیوهای آموزشی Google Ads ، همه آنچه برای ایجاد تبلیغات موثر گوگل نیاز دارید را فرا می‌گیرید و می‌توانید تبلیغات خود و مشتریان تان را در گوگل مدیریت کنید.

عناوین دوره ویدئویی آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز

برای مشاهده هر ویدیوی آموزش تبلیغات گوگل همراه با دوبله فارسی آن روی عنوان مربوطه کلیک کنید.

1مدت زمان دوره آموزشی چقدر است؟
این دوره شامل بیش از 3 ساعت ویدیوی آموزشی درباره گوگل ادز است.
2نام اصلی دوره آموزشی تبلیغ در گوگل چیست و مدرس آن چه کسی است؟
نام اصلی دوره Google Ads (AdWords) Essential Training است که توسط Brad Batesole تهیه شده است و در تیم آموزشی پارس ادوردز به فارسی دوبله شده است.
3چه مواردی را در دوره آموزش گوگل ادز یاد می‌گیریم؟
با مشاهده ویدیوهای این آموزش شما می‌توانید تمامی مواردی که ممکن است در زمان تبلیغات گوگل نیاز داشته باشید را یاد می‌گیرید.
4برای یاد گرفتن تبلیغات در گوگل ادوردز باید هزینه بپردازیم؟
آموزش گوگل ادز که در وب سایت پارس ادوردز قرار داده شده کاملا به صورت رایگان بوده تا علاقه مندان در این زمینه اطلاعات‌شان را به راحتی افزایش دهند.