تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی یا همان Pay Per Click یکی از روش های پر استفاده تبلیغات آنلاین است که در آن به ازای هر کلیکی که مشتریان هدف تان بر روی تبلیغ تان انجام می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. در تبلیغات کلیکی گوگل هزینه به ازای هر کلیک یا همان Cost Per Click را خودتان تعیین می‌کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان تبلیغات کلیکی پارس ادوردز برای فعال کردن تبلیغات کلیکی تان در گوگل به صورت تلفنی مشورت کنید.

سفارش تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی هدفمند

برتری تبلیغات کلیکی گوگل در این است که کاربرانی از این طریق وارد سایت‌ شما می‌شوند، علاقه‌مند به موضوع سایت شما هستند و یا به محصولات و خدمات‌تان نیاز دارند. اگر تبلیغات کلیکی گوگل به درستی مدیریت شود و تنها هدفمندترین کلمات کلیدی هدف قرار گیرد، علاوه بر کاهش هزینه ها شاهد افزایش مشتریان و درخواست کنندگان خدمات‌مان خواهیم بود.

کاهش هزینه تبلیغات کلیکی گوگل

تیم متخصص پارس ادوردز تجربه زیادی در تبلیغات کلیکی هدفمند گوگل دارد. ما با هدفگیری هوشمندانه، ابزارهای اختصاصی و توجه و آشنایی با جزئیات تبلیغات کلیکی PPC، می توانیم کمپین‌های تبلیغات کلیکی هدفمند با هزینه‌های کلیک پایین ایجاد و بهینه سازی کنیم.

پارتنر گوگل ادوردز

همراهی کارشناس تبلیغ کلیکی گوگل

هر یک از مشتریان تبلیغات کلیکی گوگل با یکی از کارشناسان باتجربه و متخصص شرکت در ارتباط هستند. کارشناسان تبلیغات پارس ادوردز دارای تخصص و مدرک پارتنری معتبر از گوگل هستند و می‌توانند بینش مناسبی از تبلیغات کلیکی گوگل و مباحث مرتبط با آن را در اختیار شما قرار دهند. کارشناسان ما در محل شرکت حضور دارند و در ساعات اداری می‌توانید برای مشاوره در رابطه با اکانت تبلیغاتی تان تماس بگیرید.