تبلیغات ویدیویی گوگل

ویدیو مارکتینگ می‌تواند به صورت مستقیم و غیرمستقیم به افزایش فروش شما منجر شود. ویدیو مارکتینگ باعث افزایش قدرت و اعتماد مشتری به برند شما شود. مشتریانی که قبلا ویدیویی درباره شرکت یا محصولات و خدمات شما دیده باشند، احتمال بیشتری وجود دارد تا تبدیل به مشتری شما شوند. از طریق پلتفرم تبلیغ در گوگل می‌توانید تبلیغات ویدیویی خود را در یوتیوب و سایت‌های معتبری که همکار گوگل هستند، نمایش دهید.

چرا باید از تبلیغات ویدیویی استفاده کنیم؟

ویدیومارکتینگ یکی از تاثیرگذارترین شیوه های تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات یوتیوب می‌تواند فرصتی برای ارتقای جایگاه برند شما باشد.

مزایای ویدیو مارکتینگ
با تبلیغات یوتیوب

پارس ادوردز همه کارهای تبلیغات را انجا می دهد

ویدیو بهترین قالب برای داستان کسب و کارتان!

محصولات و خدمات باکیفیت، معرفی قانع‌کننده محصولات یا خدمات و موارد بسیار دیگری نقش مهمی در رشد کسب و کارها دارند. اما در دنیای پر چالش بازاریابی امروز، آنچه نام تجاری شما واقعا به آن نیاز دارد، یک داستان است. داستان‌ها احساسات مشتریان شما را برمی‌انگیزند. شما باید بتوانید در کمتر از 3 دقیقه داستان کسب و کار خود را به مشتری انتقال دهید و بهترین قالب برای انتقال داستان کسب و کارتان ویدیو است. با تبلیغات ویدیویی به بهترین نحو ممکن می‌توانید داستان کسب و کارتان را منتشر کنید.

تبلیغات تاثیرگذار

تبلیغات در یوتیوب و قدرت تاثیرگذاری

ویدیوها در مقایسه با سایر قالب‌های تبلیغاتی می‌توانند با تاثیرگذاری در حس بینایی و شنوایی کاربران، بیشترین توجه مخاطب را به خود جلب کنند. از تبلیغات ویدیویی گوگل علاوه بر معرفی نام تجاری می‌توان برای معرفی تاثیرگذار محصولات در کنار دیگر انواع کمپین‌های تبلیغاتی استفاده کرد.

سوالات متداول

برای شروع تبلیغات
ویدیویی چه کنیم؟

یکی از پلن های پارس ادوردز را انتخاب کنید.

پلن های درهمی
شروع از 200 درهم
3,663,000 تومان
سفارش
پلن های دلاری
شروع از 50 دلار
3,363,000 تومان
سفارش
پلن های لیری
شروع از 300 لیر
722,000 تومان
سفارش

تمام پلن ها

مشاهده

مبلغ شارژ به حساب گوگل شما تخصیص داده می شود و از طریق پنل گوگل ادز قابل مشاهده می باشد.

مبلغی که پرداخت می‌کنید، کاملا شفاف بوده و شامل 3 بخش (قیمت حواله درهم + کارمزد شارژ + کارمزد مدیریت تبلیغات) می‌شود. در صورتی که تمایل دارید مدیریت تبلیغات ویدیویی توسط خودتان انجام شود، هزینه مدیریت کمپین از شما دریافت نمی‌شود.

اکانت‌های ساخته شده توسط پارس ادوردز با گارانتی بازگشت وجه ساخته می‌شوند و در صورتی که مشکلی برای اکانت شما پیش بیاید مبلغ ریالی اعتبار به حساب شما بازگردانده می‌شود.

سوالات متداول درباره تبلیغات در یوتیوب:

1ویدیوی تبلیغاتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
ویدیوی تبلیغاتی بایستی برای مشتریان جذاب بوده و در خاطر آنها بماند. طول ویدیوی تبلیغاتی با توجه به نوع تبلیغات ویدیویی می‌تواند کمتر از 6 ثانیه - 7 تا 15 ثانیه و یا بیشتر باشد.
2هزینه تبلیغات ویدیویی به چه صورت محاسبه می‌شود؟
هزینه تبلیغات ویدیویی به صورت هر 1000 بار نمایش ویدیو (CPM) یا هر بار مشاهده کاربر (CPV) محاسبه می‌شود.
3برای تبلیغات ویدیویی چه اطلاعاتی نیاز است؟
برای شروع تبلیغات ویدیویی نیاز به یک ویدیوی تبلیغاتی دارید که آن را در یوتیوب منتشر کنید.
4آیا امکان نمایش تبلیغات ویدیویی به صورت ویدیوهای سریالی وجود دارد؟
بلی. این نوع تبلیغات که با نام Ad Sequence نمایش داده می‌شود، به صورت مجموعه ای از ویدیوهای زیر 15 ثانیه ای هستند که به ترتیب برای کاربران نمایش داده می‌شوند.
5تبلیغات ویدیویی کجا نمایش داده می‌شود؟
تبلیغات ویدیویی در جستجوهای سایت یوتیوب، در ابتدا و انتهای ویدیوهای یوتیوب و در سایت‌های همکار شبکه نمایش گوگل (GDN) نمایش داده می‌شود.
6آیا امکان نمایش تبلیغات تنها در ویدیوهای یک کانال یوتیوب وجود دارد؟
بلی. این نوع تبلیغات که با نام Ad Sequence نمایش داده می‌شود، به صورت مجموعه ای از ویدیوهای زیر 15 ثانیه ای هستند که به ترتیب برای کاربران نمایش داده می‌شوند.

جدیدترین مقالات تبلیغات یوتیوب و ویدیومارکتینگ