تبلیغات صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل همان جایی است که می‌توانید بیشترین مشتریان خود را در آن بیابید! با توجه به افزایش رقبای تبلیغاتی در صنایع مختلف، نمایش تبلیغات در صفحه اول گوگل دشوارتر و گران‌تر شده است. با این حال رقابت بر سر رتبه های صفحه اول گوگل هنوز داغ است و تبلیغ‌کنندگان برای تصاحب هر یک از مکان‌های تبلیغاتی در صفحه نخست گوگل دست و پا می‌شکنند! آژانس تبلیغاتی پارس ادوردز با توجه به تجربه های موفق در زمینه تبلیغات صفحه اول گوگل می‌تواند به شما در راستای کمپین ارزان در صفحه نخست گوگل کمک کند.

چرا باید در صفحه اول گوگل تبلیغ کنیم؟

با تبلیغ در صفحه اول گوگل شانس بیشتری برای دیده شدن و همچنین انتخاب شدن توسط مشتریان بالقوه تان دارید.

تبلیغات هدفمند در
صفحه نخست نتایج گوگل

پارس ادوردز همه کارهای تبلیغات را انجا می دهد

صفحه اول گوگل تنها جایی است که دیده می‌شوید

احتمالا این جمله را شنیده‌اید که برای پنهان کردن یک جسد بهترین جا صفحه دوم گوگل است! بیش از ۹۰ درصد جستجوها در صفحه اول گوگل به اتمام می‌رسند و تنها خیل معدودی از کاربران در جستجوهای خود به صفحه دوم و دیگر صفحات مراجعه می‌کنند. تبلیغات در صفحه اول گوگل به شما کمک می‌کند در کمتر از ۲ ساعت خدمات و محصولات خود را در معرض دید کسانی که به دنبال آنها هستند قرار دهید و شانس دیده شدن محصولات و خدمات‌تان توسط مشتریان بالقوه را افزایش دهید. حتی بسیاری از شرکت‌های بزرگی که با کمک سئو و بهینه سازی سایت خود توانسته اند به صورت ارگانیک به صفحه نخست گوگل بیایند نیز برای افزایش شانس دیده شدن و کلیک از تبلیغ در گوگل نیز استفاده می‌کنند.

تبلیغات در گوگل را یاد بگیرید

تبلیغات تضمینی در صفحه اول گوگل با هزینه مناسب

برای آنکه تبلیغ شما با هزینه مناسب نمایش داده شود بایستی بهینه سازی شود. متخصصان تبلیغات گوگل در پارس ادوردز با کمک مهارت و تجاربی که دارند می‌توانند کمپین شما را به نحوی بهینه سازی و مدیریت کنند که با کمترین هزینه تبلیغ صفحه اول شما نشان داده شود و بتوانید در هزینه های تبلیغات گوگل خود صرفه جویی کنید.

شروع تبلیغات صفحه اول گوگل

خوب الان برای نمایش سایت در
صفحه اول گوگل چه کار کنم؟

یکی از پلن های پارس ادوردز را انتخاب کنید.

پلن های درهمی
شروع از 200 درهم
[dirham darsad=20 dirham=200] تومان
سفارش
پلن های دلاری
شروع از 50 دلار
[dollar darsad=20 dollar=50] تومان
سفارش
پلن های لیری
شروع از 300 لیر
[lira darsad=20 lira=300] تومان
سفارش

تمام پلن ها

مشاهده

مبلغ شارژ به حساب گوگل شما تخصیص داده می شود و از طریق پنل گوگل ادز قابل مشاهده می باشد

مبلغی که پرداخت می‌کنید، کاملا شفاف بوده و شامل 3 بخش (قیمت حواله درهم + کارمزد شارژ + کارمزد مدیریت تبلیغات) می‌شود.

اکانت‌های ساخته شده توسط پارس ادوردز با گارانتی بازگشت وجه ساخته می‌شوند

در صورتی که مشکلی برای اکانت شما پیش بیاید مبلغ ریالی اعتبار به حساب شما بازگردانده می‌شود

1آیا با تبلیغات گوگل سایت ما همیشه در صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود؟
تا زمانی که تبلیغات شما فعال باشد و بتوانید در رقابت با رقبایتان در تصاحب جایگاه های تبلیغاتی صفحه اول گوگل موفق شوید، تبلیغات سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود. با متوقف کردن تبلیغات گوگل یا اتمام اعتبار تبلیغاتی، تبلیغات سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده نمی‌شود.
2تبلیغات ما در بالای صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود یا در پایین صفحه؟
این موضوع بیشتر به کلمات کلیدی و هزینه ای که برای هر کلیک انتخاب می‌کنید بستگی دارد. اگر هزینه هر کلیک شما پایین تر از رقبایتان باشد، احتمالا سایت شما در پایین صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود.
3آیا امکان تبلیغات در صفحه اول گوگل پلی هم وجود دارد؟
بلی. در صورتی که تمایل به تبلیغات در گوگل پلی و افزایش نصب اپلیکیشن دارید، از خدمات افزایش نصب اپلیکیشن پارس ادوردز استفاده کنید.
4آیا امکان نمایش همزمان تبلیغات در بالا و پایین صفحه اول گوگل وجود دارد؟
خیر. مطابق قوانین گوگل هر سایت تنها می‌تواند یک آگهی در نتایج جستجوی گوگل داشته باشد. اما علاوه بر صفحه اول گوگل، امکان نمایش تبلیغات در صفحات دوم و سوم و ... نیز وجود دارد.