دریافت پروموشن گوگل ادز

گوگل برای برخی از اکانت‌های زیرمجموعه پارتنرهای خود در ابتدای شروع تبلیغات گوگل پروموشن (اعتبار هدیه) اختصاص می‌دهد. پروموشن گوگل ادز برای کشورهای مختلف و سطوح مختلف پارتنری متفاوت است. در حال حاضر پارس ادوردز به عنوان پارتنر گوگل امکان ارایه پروموشن 120 دلاری یا معادل آن به ارزهای درهم (440 درهم) و لیر (940 لیر) را برای مشتریان و اکانت‌های زیرمجموعه خود دارد. دریافت پروموشن گوگل ادز دارای شرایط و قوانین خاصی است که در ادامه به بررسی و توضیح آن می‌پردازیم.

پروموشن گوگل ادز
 
 

آیا پروموشن گوگل ادز به همه اکانت‌ها تعلق می‌گیرد؟

همه اکانت‌های گوگل ادز شرایط دریافت پروموشن را ندارند. یکی از شرایط دریافت پروموشن بر روی اکانت گوگل ادز، فعال بودن پروموشن برای کشور پرداخت کننده اکانت است. مثلا اگر اکانت گوگل ادز شما با حساب بانکی کشور ارمنستان ساخته شده باشد، پروموشن بر روی آن فعال نمی‌شود. البته اینکه کشور اکانت شما شرایط دریافت پروموشن را داشته باشد، تضمینی برای دریافت پروموشن نیست.

به اکانت های گوگل ادز که 30 روز پس از ساخته شدن تبلیغات می کنند، پروموشن اعطا می شود. لازم به ذکر است که این امکان برای حساب های ایجاد شده توسط پارتنرهای گوگل وجود دارد. یعنی اگر شما به عنوان Partner گوگل شناخته نشده باشید، نمی توانید از پروموشن 120 دلاری استفاده کنید.

آیا پروموشن گوگل ادز به همه اکانت‌ها تعلق می‌گیرد؟

پارتنرهای گوگل شرکت هایی هستند که توسط این غول مارکتینگ جهان به رسمیت شناخته می شوند. کارشناسان آنها باید مدارک رسمی تبلیغات گوگل (سرچ، دیسپلی، شاپینگ و ویدیو) را دریافت کرده باشند. بنابراین گوگل به برخی از حساب های گوگل ادز ساخته شده توسط پارتنرها پروموشن 120 دلاری اعطا می‌کند.

با توجه به واحد پولی که در اکانت گوگل ادز انتخاب می کنید، گوگل به شما پروموشن می‌دهد. به عنوان مثال، اگر دلار آمریکا را برای تبلیغات انتخاب کنید، این امکان وجود دارد که تا سقف پروموشن 120 دلاری از گوگل دریافت کنید. همچنین اگر شما بخواهید تبلیغات گوگل را با واحد پولی امارات (درهم) انجام دهید، این شانس را خواهید داشت که 440 درهم به عنوان جایزه از گوگل دریافت کنید. معادل آن به پول ترکیه حدودا 940 لیر است.

شرایط فعال شدن پروموشن گوگل ادز

برای دریافت پروموشن نیاز است که اکانت گوگل ادز شما به مدت 30 روز فعالیت تبلیغاتی داشته باشد. پس از فعال شدن حساب کاربری لازم است به مدت یک ماه (تا سقف پروموشن گوگل - 120 دلار)، تبلیغ کنید. به عنوان مثال، اگر یک ماه بعد از فعال سازی اکانت گوگل ادز 50 دلار تبلیغ کنید، گوگل به شما پروموشن 50 دلاری هدیه می دهد. همچنین در صورتی که بیش از سقف پروموشن تبلیغ کنید، (مثلا 200 دلار)، گوگل به شما همان 120 دلار پروموشن را هدیه می دهد. این قوانین برای واحد پولی سایر کشورها نیز به همین صورت اجرا می‌شود.

پروموشن گوگل ادز

موضوعی که باید به آن توجه کنید، این است که تمامی پارتنرهای گوگل، پروموشن 120 دلاری دریافت نمی‌کنند؛ ممکن است اعتبار آنها بالا نباشد و مبلغ کمتری دریافت کنند. به عنوان مثال، اگر با پارتنر معمولی همکاری داشته باشید، ممکن است پروموشن شما از 90 دلار فراتر نرود. شرکت پارس ادوردز به شما اطمینان می‌دهد که 120 دلار از گوگل هدیه دریافت کنید؛ اما نمی‌توان هیچ گونه تضمینی برای دریافت پروموشن ارائه کرد.

نکات مهم برای مشتریان پارس ادوردز جهت دریافت پروموشن گل ادز

مهم ترین موضوع برای دریافت پروموشن گوگل، خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز است. در صورتی که اکانت اختصاصی گوگل ادز تهیه نکنید، شانس شما برای دریافت اعتبار هدیه محدود می‌شود. در حال حاضر اکانت های اختصاصی پارس ادوردز با واحد های پولی درهم، دلار و لیر عرضه می شوند.

در صورتی که بعد از 30 روز فعالیت تبلیغاتی، پروموشن گوگل برای حساب فعال نشود، مبلغی که برای خرید اکانت اختصاصی هزینه کرده اید به شما عودت داده می شود.

مبلغی که گوگل به عنوان پروموشن اعطا می‌کند، قابل برداشت نیست و تنها در همان حساب قابل سرمایه گذاری است. به عنوان مثال، اگر 100 دلار به حساب کاربری شما اضافه شده باشد، می توانید از آن مبلغ برای تبلیغات استفاده کنید.

برای هر حساب کاربری گوگل تنها یک‌بار امکان دریافت پروموشن وجود دارد. بنابراین تفاوتی ندارد که از این حساب برای تبلیغات اپلیکیشن، یوتیوب، سرچ و یا هر مورد دیگر استفاده کنید، تنها یکبار پروموشن گوگل به شما تعلق می‌‎گیرد. در صورتی که بخواهید در یک اکانت برای دریافت چند پروموشن اقدام کنید، دسترسی شما به حساب کاربری مسدود خواهد شد. همانطور که قبل تر اشاره کردیم، در صورتی که اعتبار هدیه گوگل را در اکانت خود دریافت نکنید، هزینه شارژ اکانت اختصاصی گوگل ادز به شما عودت داده می شود.

برای ساخت اکانت با تضمین دریافت پروموشن همین امروز اقدام کنید.

سفارش ساخت اکانت پروموشن دار