اخذ نمایندگی تبلیغات گوگل

با توجه به پتانسیل های موجود در شبکه تبلیغاتی گسترده گوگل و امکان حضور هدفمند کسب و کارها در این بستر، آژانس دیجیتال مارکتینگ پارس ادوردز رسالت خود را برای بهبود و رشد کسب و کارهای وطنی بیش از پیش اجرا کرده و امکانات و توانمندی‌های خود را با بهترین شرایط در دسترس شرکت‌های طراحی سایت و آژانس‌های تبلیغاتی قرار می‌دهد. پارس ادوردز پارتنر رسمی گوگل، نمایندگی تبلیغات گوگل را به شرکت‌هایی که دارای مشتریان بالقوه در زمینه تبلیغات هستند با شرایط همکاری مناسبی واگذار می‌نماید.

نمایندگی پارس ادوردز؛ درآمدی پایدار.

تبلیغات اپلیکیشن

چگونه با دریافت نمایندگی تبلیغات گوگل کسب درآمد کنیم؟

با دریافت نمایندگی تبلیغات در گوگل بدون درگیر شدن با دردسرهای پرداخت اکانت گوگل ادز، می‌توانید یک سایت تبلیغات در گوگل راه اندازی کرده و شروع به کسب درآمد از طریق فروش پلن‌های تبلیغاتی نمایید. اگر در حال حاضر سرویس‌هایی مانند میزبانی وب، ثبت دامنه، طراحی سایت، پشتیبانی سایت و مواردی از این دست را ارایه می‌دهید، می‌توانید تبلیغ در گوگل را نیز به سرویس‌های خود اضافه کرده و درآمد خود را افزایش دهید. همینطور با هزینه پایین‌تر می‌توانید برای وب‌سایت‌های خودتان نیز در گوگل تبلیغ کنید.

هزینه تبلیغات اپلیکیشن

تبلیغات گوگل مناسب چه کسب و کارهایی می‌باشد؟

تمامی کسب و کارهایی که دارای وب‌سایت می‌باشند، می‌توانند از این خدمت استفاده نمایند، به عنوان مثال مراکز درمانی و پزشکی، شرکت‌های صنعتی، ساختمانی، خدماتی، فروشگاه‌های اینترنتی، نصب اپلیکیشن، آموزشگاه‌ها، اماکن ورزشی و همچنین کسب و کارهایی که می‌توانند از کشورهای همسایه جذب مخاطب نمایند.

برای تبلیغات چیکار باید کنم؟

پلن های نمایندگی تبلیغات گوگل

 

پلن‌های نمایندگی پارس ادوردز به شرح جدول زیر می‌باشد. برای شارژ اکانت‌های لیر و درهمی، تخفیف برابر با پلن معادل با آن اعمال می‌شود.

پلن برنزی پلن نقره ای پلن طلایی
کارمزد شارژ 20 دلاری 8 7 6
کارمزد شارژ 50 دلاری 7.5 6 5
کارمزد شارژ 100 دلاری 6 5 4
کارمزد شارژ 200 دلاری 5.5 4.5 3.5
کارمزد شارژ 300 دلاری 5 4 3
کارمزد شارژ 500 دلاری 5 3.5 2.5
کارمزد شارژ 750 دلاری 4 3 2
کارمزد شارژ 1000 دلاری 3 3 1.5
کارمزد شارژ 1500 دلاری 2.5 2.5 1.25
کارمزد شارژ 2000 دلاری 2 2 1
حداقل تعداد سایت 4 7 10
میزان مصرف ماهانه بین 1000 و 2499 دلار بین 2500 و 4999 دلار بیش از 5000 دلار
هزینه پروموشن 700 هزار تومان 600 هزار تومان 350 هزار تومان

برای بهره مندی از مزایای هر یک از پلن‌های نمایندگی، بایستی شرایط حداقل تعداد سایت و حداقل میزان مصرف ماهیانه پلن مربوطه را در 30 روز گذشته کسب کرده باشید.

در صورت تمایل به دریافت پروموشن (به صورت تضمین شده) حتما اکانت پروموشن‌دار سفارش دهید.

هزینه پلن‌های نمایندگی بر اساس قیمت لحظه ای دلار (یا درهم یا لیر ترکیه) محاسبه می‌شود و تنها کارمزد شارژ اکانت در پلن‌های نمایندگی کاهش یافته است.

در صورت تمایل اکانت MCC برای شما ایجاد می‌شود و می‌توانید از طریق آن به همه اکانت‌هایی که برای خود یا مشتریان‌تان فعال کرده‌اید دسترسی داشته باشید.

در صورتی که به هر دلیلی از ادامه تبلیغات منصرف شدید یا مشکلی برای هر یک از اکانت‌های شما بوجود آید، پارس ادوردز مبلغ باقی مانده در اکانت را ریفاند کرده و معادل ریالی آن را به شما پس می‌دهد.

امکان شارژ اکانت‌های ساخته شده توسط خودتان یا شرکت‌های تبلیغاتی دیگر در پارس ادوردز وجود دارد.

شاید براتون سوال باشه که:

1از طریق نمایندگی پارس ادوردز چقدر می‌توانم درآمد کسب کنم؟
این کاملا به شما بستگی دارد که چند مشتری داشته باشید و بودجه تبلیغاتی آنها چقدر باشد. با افزایش تعداد مشتریان و بودجه کلی می‌توانید درآمد خود از طریق نمایندگی تبلیغات گوگل را افزایش دهید. همچنین ارایه خدمات جانبی مانند مدیریت تبلیغات گوگل می‌تواند درآمد شما را افزایش دهد.
2آیا امکان استفاده از کیف پول دلاری و یا تقسیم اعتبار خریداری شده وجود دارد؟
خیر. مشتریان تنها می‌توانند کیف پول ریالی داشته باشند و شارژ خریداری شده تنها برای یک اکانت قابل اعمال می‌باشد. برای مثال اگر می‌خواهید برای هر یک از دو اکانت گوگل ادز خود 100 دلار شارژ بزنید، نمی‌توانید یک شارژ 200 دلاری خریداری کنید.
3آیا امکان بازگشت وجه در صورت بروز مشکل وجود دارد؟
بلی. پارس ادوردز پارتنر رسمی گوگل است و در صورتی که مشکلی برای هر یک از اکانت‌های شما یا مشتریان‌تان پیش آید، مشکل توسط همکاران ما پیگیری می‌شود. در صورتی که مشکل مربوطه به هر دلیلی رفع نگردد، مبلغ مربوط به باقیمانده اعتبار به حساب شما بازمی‌گردد.
4نمایندگان پارس ادوردز چه مزایای دیگری می‌توانند داشته باشند؟
امکان حضور در جلسات آموزشی گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برای نمایندگان پارس ادوردز وجود دارد.