اخذ نمایندگی تبلیغات گوگل

با توجه به پتانسیل های موجود در شبکه تبلیغاتی گسترده گوگل و امکان حضور هدفمند کسب و کارها در این بستر، آژانس دیجیتال مارکتینگ پارس ادوردز رسالت خود را برای بهبود و رشد کسب و کارهای وطنی بیش از پیش اجرا کرده و امکانات و توانمندی‌های خود را با بهترین شرایط در دسترس شرکت‌های طراحی سایت و آژانس‌های تبلیغاتی قرار می‌دهد. پارس ادوردز پارتنر رسمی گوگل، نمایندگی تبلیغات گوگل را به شرکت‌هایی که دارای مشتریان بالقوه در زمینه تبلیغات هستند با شرایط همکاری مناسبی واگذار می‌نماید.

نمایندگی پارس ادوردز؛ درآمدی پایدار.

تبلیغات اپلیکیشن

چه شرکت‌هایی مناسب نمایندگی تبلیغات گوگل هستند؟

تمامی شرکت‌های خصوصی و غیرخصوصی که در زمینه تبلیغات فعالیت می‌نمایند، می‌توانند تبلیغات گوگل را در کمپین‌های تبلیغاتی مشتریان خود لحاظ نمایند و با توجه به جوابگیری مناسب و هدفمند بودن این مدل تبلیغات با نهایت اطمینان می‌توانند مشتریان خود را در این زمینه ترغیب و تبلیغات آنها را با بازدهی بالا نسبت به روش‌های دیگر تبلیغات اجرا نمایند.

هزینه تبلیغات اپلیکیشن

تبلیغات گوگل مناسب چه کسب و کارهایی می‌باشد؟

تمامی کسب و کارهایی که دارای وب‌سایت می‌باشند، می‌توانند از این خدمت استفاده نمایند، به عنوان مثال مراکز درمانی و پزشکی، شرکت‌های صنعتی، ساختمانی، خدماتی، فروشگاه‌های اینترنتی، نصب اپلیکیشن، آموزشگاه‌ها، اماکن ورزشی و همچنین کسب و کارهایی که می‌توانند از کشورهای همسایه جذب مخاطب نمایند.

مزایای نمایندگی تبلیغات گوگل در پارس ادوردز

برای تبلیغات چیکار باید کنم؟

برای دریافت نمایندگی
یکی از پلن‌های زیر را انتخاب کنید.

1000 دلار
25,761,300 تومان
خرید
2000 دلار
51,022,400 تومان
خرید
3500 درهم
24,503,200 تومان
خرید
5000 درهم
34,834,600 تومان
خرید

مشاهده تمام پلن ها

پس از خرید هر یک از پلن‌های نمایندگی، با مطابق با قوانین گوگل می‌توانید به تعداد دلخواه اکانت جدید ایجاد کنید و یا اکانت‌های قبلی خود را شارژ کنید.

همه اکانت‌هایی که توسط پارس ادوردز ایجاد می‌شوند، امکان دریافت پروموشن دارند، اما پارس ادوردز هیچ تضمینی بابت دریافت پروموشن ارایه نمی‌دهد.

هزینه پلن‌های نمایندگی بر اساس قیمت لحظه ای درهم و یا دلار محاسبه می‌شوند و تنها کارمزد شارژ اکانت (کمتر از 3درصد) به مبلغ شارژ اضافه می‌شود.

در صورت تمایل اکانت MCC برای شما ایجاد می‌شود و می‌توانید از طریق آن به همه اکانت‌هایی که برای خود یا مشتریان‌تان فعال کرده‌اید دسترسی داشته باشید.

در صورتی که به هر دلیلی از ادامه تبلیغات منصرف شدید یا مشکلی برای هر یک از اکانت‌های شما بوجود آید، پارس ادوردز مبلغ باقی مانده در اکانت را ریفاند کرده و معادل ریالی آن را به شما پس می دهد.

شاید براتون سوال باشه که:

1از طریق نمایندگی پارس ادوردز چقدر می‌توانم درآمد کسب کنم؟
این کاملا به شما بستگی دارد که اعتبار خریداری شده را چگونه مصرف کنید. مثلا اگر 1000 دلار از پارس ادوردز خریداری کنید (با کارمزد 3درصد) و آن را با کارمزد 5 درصد برای دو اکانت (هر یک 500 دلار) شارژ کنید، 2درصد سود خواهید کرد. حال اگر این میزان شارژ را برای 10 اکانت مدیریت شده، هر یک صد دلار (با کارمزد 20درصد) شارژ کنید، در این صورت 17 درصد سود خواهید کرد.
2در صورت افزایش قیمت ارز، اعتبار پلن خریداری شده چه می‌شود؟
با خرید هر یک از پلن‌های نمایندگی، اعتبار مربوطه به عنوان کیف پول نزد پارس ادوردز به امانت می‌ماند و با تغییر نرخ ارز تغییری در کیف پول شما ایجاد نمی‌شود. برای مثال در صورتی که 1000 دلار خریداری کرده و 200 دلار آن را برای یکی از اکانت‌هایتان شارژ کرده باشید، 800 دلار باقیمانده در کیف پول‌تان باقی می‌ماند و در هر زمانی می‌تواند با آن اکانت‌های خود را شارژ کنید و یا اکانت جدیدی با شارژ اولیه ایجاد کنید.
3آیا امکان بازگشت وجه در صورت بروز مشکل وجود دارد؟
پارس ادوردز پارتنر رسمی گوگل است و در صورتی که مشکلی برای هر یک از اکانت‌های شما یا مشتریان‌تان پیش آید، مشکل توسط همکاران ما پیگیری می‌شود. در صورتی که مشکل مربوطه به هر دلیلی رفع نگردد، مبلغ مربوط به باقیمانده اعتبار به حساب شما بازمی‌گردد.
4نمایندگان پارس ادوردز چه مزایای دیگری می‌توانند داشته باشند؟
امکان حضور در جلسات آموزشی گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برای نمایندگان پارس ادوردز وجود دارد.