درباره پارس ادوردز

پارس ادوردز در اوایل سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و رشد کسب و کار توسط تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز کار خود را آغاز نمود. پارس ادوردز در زمینه تبلیغات در گوگل و ایجاد اکانت در گوگل و پشتیبانی و کلیه ی خدمات مربوط به تبلیغات در گوگل را ارائه می نماید.

تیم پارس ادوردز در زمینه ی گوگل ادوردز شروع به فعالیت کرد و تا الان توانسته به موفقیتی چشم گیر دست یابد. در حال حاضر با ظهور اینترنت، شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها به صورت گسترده به دنبال ایجاد سایت و همچنین برند شدن و شناخته شدن در شبکه های اینترنتی و فضاهای مجازی می باشند، ما به شما تبلیغات در گوگل را پیشنهاد می کنیم از این باب که رفته رفته تجربه نشان داده است، تبلیغات در گوگل می تواند به رونق فروش و رشد کسب و کار و شناخته شدن در محیط فضاهای مجازی و اینترنت کمک بسیار چشم گیری نماید.

ما به شما تضمین می دهیم که جزء رتبه های اول گوگل با کلمات مرتبط باشید و رفته رفته این امکان وجود دارد که اسم شما به یک برند تبدیل شود.

با سپاس – امیر پورجبار زنجیرآباد (مدیر پارس ادوردز)

همراه با پارس ادوردز …

  • کسب رتبه ی اول گوگل با کلمات مرتبط برای مشتریان
  • تا ۸۰ درصد کاهش هزینه تبلیغاتی برای مشتریان
  • همکاری با شرکت‌های بزرگ ایرانی و خارجی
  • ارائه خدمات تخصصی در زمینه تبلیغات گوگل

مهارت‌های تیم پارس ادوردز

تیم پارس ادوردز در زمینه ارایه تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل تخصص و تجربه کافی دارد. ۶ نفر از کارمندان پارس ادوردز دارای مدرک تبلیغات در گوگل هستند. همچنین اعضای تیم پارس ادوردز هر یک در زمینه بازاریابی اینترنتی، فروش آنلاین، تبلیغات در موبایل، پشتیبانی تخصصی گوگل ادز، تبلیغات در یوتیوب، تبلیغات در اپلیکیشن‌های موبایل، تبلیغات در شبکه Display و سایت‌های همکار گوگل، کمپین‌های Shopping گوگل، بهینه سازی برای موبایل و … تخصص دارند.