ریمارکتینگ در گوگل ادز

بیشتر مارکترها معتقدند، مشتریان بالقوه که چندین بار تبلیغات محصولی را مشاهده کرده‌اند، برای تکمیل خرید راحت‌تر تصمیم می‌گیرند. با توجه به این موضوع صاحبان کسب و کارهای آنلاین می‌کوشند از طریق ریمارکتینگ تبلیغ برند یا محصول خود را به افرادی که از سایت آنها بازدید کرده اند و یا اپلیکیشن آنها را نصب کرده‌اند، به دفعات نمایش دهند.

ریمارکتینگ کمک می‌کند نام برند شما در ذهن مخاطبان جای بگیرد، همچنین با کمک ریمارکتینگ می‌توان نرخ تبدیل تبلیغات گوگل را افزایش داد.

ریمارکتینگ چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

از طریق راه اندازی ریمارکتینگ در Google Ads می‌توان کمپین‌های تبلیغاتی را برای کاربرانی که قبلا از سایت یا اپلیکیشن ما استفاده کرده‌اند، هدفمند ساخت.

درباره Remarketing
بیشتر بدانید!

کمپین ریمارکتینگ

از ریمارکتینگ در همه کمپین‌های گوگل ادز استفاده کنید.

امکان بهره گیری از ریمارکتینگ در کمپین‌های سرچ، کمپین‌های دیسپلی، کمپین‌های ویدیویی و همچنین کمپین‌های تبلیغات اپلیکیشن وجود دارد. از طریق ریمارکتینگ گوگل ادز می‌توانید لیست جامعی از افرادی که طریق کانال‌های مختلف با آنها در ارتباط هستید را گردآوری کرده و تبلیغات خود را برای آنها به صورت هدفمند نمایش دهید. برای مثال می‌توانید کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن را برای افرادی که قبلا ز سایت شما بازدید کرده اند نمایش دهید.

افزایش کوالیتی اسکور و ریمارکتینگ

کاهش هزینه تبلیغات

ریمارکتینگ به مارکترها کمک می‌کند تا تبلیغات را برای کاربرانی که اقدامات خاصی در سایت انجام داده‌اند، نمایش دهند. این موضوع باعث افزایش ارتباط آگهی با کاربران می‌شود که به افزایش CTR و ارتباط آگهی با کاربران کمک می‌کند که نتیجه آن می‌تواند کاهش هزینه کلیک (CPC) شود.

برای تبلیغات چیکار باید کنم؟

خوب الان برای شروع تبلیغات
سرچ توی گوگل چی کار کنم؟

یکی از پلن های پارس ادوردز را انتخاب کنید.

200 درهم
1,418,800 تومان
خرید
300 درهم
2,089,500 تومان
خرید
600 درهم
4,101,600 تومان
خرید
هزار درهم
6,771,500 تومان
خرید

مشاهده همه پلن های درهمی

20 دلار
531,600 تومان
خرید
100 دلار
2,562,800 تومان
خرید
200 دلار
5,078,200 تومان
خرید
500 دلار
12,458,300 تومان
خرید

مشاهده همه پلن‌های دلاری

با خرید هر سرویس، اکانت شما به میزان گفته شده شارژ می شود و این اعتبار برای نمایش تبلیغات بنری شما مصرف می شود. تنها در پلن های مدیریت شده انجام کلیه تنظیمات جهت استفاده بهینه از شارژ شما جهت دریافت بیشترین نمایش یا کلیک بر عهده ماست. در این سرویس تنها چیزی که بر عهده شماست جاگذاری چند خط کد ادوردز در صفحات سایتتان است.

هزینه پرداختی به گوگل به ازای هر کلیک و یا هر ۱۰۰۰ نمایش است. هزینه هر کلیک به صورت تقریبی بین ۳ صدم درهم تا ۱۰ صدم درهم است. هزینه واقعی تنها با تست یک کمپین کوچک قابل دستیابی است.

هزینه اعلامی مبلغ نهایی پرداختی شماست و شامل قیمت حواله درهم + کارمزد شارژ می شود.

در این سرویس شما به صورت مستقیم در پنل گوگل ادز، تمامی گزارش های مالی، کلیک ها و نمایش های انجام شده و تمامی جزئیات را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که به هر دلیلی شما از ادامه تبلیغات منصرف شدید یا مشکلی برای اکانت شما بوجود آید، پارس ادوردز مبلغ باقی مانده در اکانت را ریفاند کرده و معادل ریالی آن را به مشتری پس می دهد.

شاید براتون سوال باشه که:

1برای راه اندازی کمپین‌های ریمارکتینگ نیاز به چه اطلاعاتی دارید؟
کافی است کد گوگل تگ منیجر پارس ادوردز را در سایت خود قرار دهید و یا در صورتی اکانت گوگل تگ منیجر دارید دسترسی پابلیش برای پارس ادوردز ارسال کنید.
2آیا از طریق ریمارکتینگ می‌توان کاربران را شناسایی کرد؟
خیر - هر کاربر یک cookie ID دارد و اطلاعات بر اساس این شناسه ذخیره می‌شود و در نتیجه کاربران غیرقابل شناسایی هستند.
3آیا استفاده از ریمارکتینگ باعث افزایش هزینه تبلیغات گوگل می‌شود؟
خیر - ریمارکتینگ با بهبود کوالیتی اسکور در کمپین‌های سرچ گوگل و همچنین بهبود نرخ کلیک در کمپین‌های دیگر باعث کاهش هزینه تبلیغات گوگل می‌شود.
4می‌توان کاربرانی که وارد سایت شده، اما خرید نکرده اند را ریمارکتینگ کرد؟
بلی. برای این منظور شما بایستی لیستی برای تمام کسانی که از طریق تبلیغات گوگل وارد سایت‌تان شده‌اند ایجاد کنید و سپس لیست کاربرانی که از سایت شما خرید کرده‌اند را مستثنی کنید.
5 آیا امکان ریمارکتینگ برای افرادی که تبلیغات را قبلا مشاهده کرده‌اند وجود دارد؟
خیر. ریمارکتینگ بر اساس افرادی که بر روی تبلیغات شما کلیک کرده‌اند و وارد سایت‌تان شده‌اند، انجام می‌شود. شما در گوگل ادز نمی توانید افرادی را که صرفا قبلا تبلیغات شما را مشاهده کرده‌اند را هدف بگیرید.
6آیا از طریق ریمارکتینگ امکان نمایش تبلیغات تنها برای بانوان امکان دارد؟
بلی. گوگل اطلاعات بازدیدکنندگان را دارد و شما می‌توانید بازدیدکنندگان را بر اساس جنسیت، وضعیت تاهل، وضعیت تحصیلات، وضعیت مالکیت محل سکونت و وضعیت والدینی و علایق آنها ریمارکتینگ کنید.
7آیا امکان استفاده از ریمارکتینگ برای کمپین‌های داینامیک وجود دارد؟
بلی. کمپین‌های داینامیک هم امکان بهره‌مندی از لیست‌های ریمارکتینگ را دارند.
8آیا از طریق کمپین دیسپلی می‌توان ریمارکتینگ کرد یا محدود به تبلیغات سرچ است؟
این امکان از طریق تمام انواع تبلیغات گوگل (تبلیغات تصویری - تبلیغات داینامیک - تبلیغات ویدیویی و ...) امکان پذیر است.
9امکان ریمارکتینگ کاربران تا حداکثر چند روز امکان پذیر است؟
پس از آخرین ورود کاربران به سایت یا اپلیکیشن شما تا حداکثر 540 روز می‌توانید کاربرانی که در لیست ریمارکتینگ شما قرار دارند را هدفگیری کنید. البته می‌توانید زمان خروج کاربران از لیست ریمارکتینگ رو کوتاه تر کنید. مثلا حداکثر پس از 2 ماه از آخرین بازدیدشان از صفحه تکمیل سفارش.
10آیا امکان ریمارکتینگ کاربران اینستاگرام و فیسبوک از طریق گوگل ادز وجود دارد؟
خیر - برای این منظور بایستی از تبلیغات فیسبوک استفاده کنید.