تبلیغات بنری گوگل

از دل برود هر آنکه از دیده برفت؛ این مصرع در دیجیتال مارکتینگ هم کاربرد دارد. برندهایی که دیده نشوند، فراموش می‌شوند. تبلیغات بنری گوگل یکی از روش‌های مناسب برای دیده شدن و افزایش قدرت برند شماست. شبکه نمایش گوگل ادز (Display Network) بزرگترین شبکه نمایش تبلیغات اینترنتی است. کارشناسان پارس ادوردز به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از تبلیغات دیسپلی گوگل، قدرت نام تجاری خود را افزایش دهید.

چرا باید از تبلیغات بنری گوگل استفاده ‌کنیم؟

دلیل آن بسیار ساده است. با کمک تبلیغات بنری گوگل می‌توانید در سایت‌های بزرگ و پرطرفداری که عضو شبکه Display گوگل هستند، تبلیغ کنید. آگهی شما در قالب یک بنر و در وب سایت های پرطرفدار به نمایش در می‌آید.

تبلیغات بنری گوگل ادز در
شبکه Display

تبلیغ بنری

در بزرگترین شبکه تبلیغات بنری دیده شوید

شبکه نمایش گوگل یا GDN شامل وب‌سایت‌هایی هست که با گوگل برای انتشار تبلیغات همکاری می‌کنند. از طریق تبلیغات در گوگل (که در قالب تبلیغات بنری، ویدیویی، متنی و قالب‌های دیگر ) می‌توانید بیش از 90% کاربران اینترنت را هدف قرار دهید.

تبلیغات بنری

ایجاد بنرهای تبلیغاتی رایگان

در پلتفرم تبلیغاتی گوگل ادز، تنها با افزودن متن، لوگو و عکس‌های مربوطه بنرهای تبلیغاتی پویایی در ابعاد مختلف ایجاد می‌شود. بنرهای ایجاد شده در گوگل ادز ریسپانسیو هستند و در تمام صفحات و موقعیت‌ها به خوبی نمایش داده می‌شوند.

شروع تبلیغات بنری

برای شروع تبلیغات بنری
چه باید کرد؟

برای ایجاد تبلیغات بنری گوگل یکی از پلن های پارس ادوردز را انتخاب کنید.

پلن های درهمی
شروع از 200 درهم
[dirham darsad=20 dirham=200] تومان
سفارش
پلن های دلاری
شروع از 50 دلار
[dollar darsad=20 dollar=50] تومان
سفارش
پلن های لیری
شروع از 300 لیر
[lira darsad=20 lira=300] تومان
سفارش

تمام پلن ها

مشاهده

با خرید هر سرویس، اکانت شما به میزان گفته شده شارژ می شود و این اعتبار برای نمایش تبلیغات بنری شما مصرف می شود. ایجاد کمپین تبلیغاتی و انجام کلیه تنظیمات جهت استفاده بهینه از شارژ شما جهت دریافت بیشترین نمایش یا کلیک بر عهده ماست.

هزینه پرداختی به گوگل به ازای هر کلیک و یا هر ۱۰۰۰ نمایش است. هزینه هر کلیک به صورت تقریبی بین ۳ صدم درهم تا ۱۰ صدم درهم است. هزینه واقعی تنها با تست یک کمپین کوچک قابل دستیابی است.

هزینه اعلامی مبلغ نهایی پرداختی شماست و شامل قیمت حواله درهم + کارمزد شارژ می شود. در صورتی که تمایل دارید مدیریت تبلیغات توسط شما انجام شود، هزینه مدیریت اکانت از شما دریافت نمی شود و می‌توانید شارژ اکانت اختصاصی سفارش دهید.

در این سرویس شما به صورت مستقیم در پنل گوگل ادز، تمامی گزارش های مالی، کلیک ها و نمایش های انجام شده و تمامی جزئیات را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که به هر دلیلی شما از ادامه تبلیغات منصرف شدید یا مشکلی برای اکانت گوگل ادز شما به وجود آید، پارس ادوردز مبلغ باقی مانده در اکانت را ریفاند شده و معادل ریالی آن را به مشتری پس داده می‌شود.

سوالات متداول درباره تبلیغات بنری:

1آیا هزینه تبلیغات بنری گوگل بیشتر از تبلیغات در سرچ گوگل است؟
خیر - هزینه تبلیغات بنری در شبکه Display گوگل بسیار پایین است و از 0.01 درهم شروع می‌شود.
2چه بودجه ای را برای شروع تبلیغات بنری گوگل پیشنهاد می‌کنید؟
با توجه به اهداف خود می‌توانید بودجه تبلیغات بنری خود را تعیین کنید. این بودجه می‌تواند از روزانه کمتر از یک درهم شروع شود .
3راه اندازی کمپین تبلیغات بنری گسترده چند روز طول می‌کشد؟
با توجه به حجم کمپین‌های تبلیغاتی شما مدت زمان راه اندازی کمپین متغیر است، اما سعی می‌کنیم کمپین اولیه شما را در کمتر از یک روز کاری انجام دهیم. همچنین تایید آگهی‌های بنری از سوی گوگل حداکثر 2 روز طول می‌کشد.
4آیا امکان نمایش تبلیغات بنری در سایت‌های ایرانی و فارسی زبان وجود دارد؟
با توجه به سخت‌گیری‌های گوگل نسبت به سایت‌های فارسی‌زبان، تعداد معدودی سایت ایرانی در شبکه نمایش گوگل ادز وجود دارند، که امکان انتخاب آنها برای نمایش تبلیغات وجود دارد.
5چقدر طول می‌کشد تا نتیجه تبلیغات بنری را مشاهده کنیم؟
برای مشاهده نتایج تبلیغات گوگل به صورت آماری و تجربی نیازی نیست مدت زیادی صبر کنید. از همان روز شروع تبلیغات بنری می‌توانید گزارش‌های مربوط به نمایش و هزینه را مشاهده کنید و تاثیر آن را احساس کنید.
6مزایای تبلیغات بنری گوگل نسبت به تبلیغات سرچ گوگل چیست؟
با توجه به گستردگی تبلیغات بنری گوگل، در زمینه برندسازی می‌تواند به صاحبان کسب و کار کمک کند. همچنین در شبکه نمایش گوگل امکانات هدفگیری بیشتری وجود دارد که از آن جمله می‌توان به تبلیغات در سایت‌های با طبقه‌بندی‌های مشخص اشاره کرد.