خرید اکانت گوگل ادز

برای اینکه بتوانید در گوگل تبلیغ کنید بایستی اکانت تبلیغاتی تهیه کنید. ساخت اکانت گوگل ادز رایگان است. هنگام خرید اکانت گوگل ادز بایستی تصمیم بگیرید که می‌خواهید تبلیغات گوگل شما با کدام واحد پولی انجام شود. در حال حاضر در پارس ادوردز امکان ایجاد اکانت گوگل ادوردز با ارزهای درهم و دلار وجود دارد.

خرید اکانت اختصاصی پارس ادوردز

با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز به شما کمک می‌کنیم تا بدون داشتن دغدغه های مربوط به پرداخت ارزی، تبلیغات خود را در حساب اختصاصی اجرا کنید.

خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز
برای چه کسانی مناسب است؟

مدیریت تبلیغ توسط مشتری

افرادی که می‌توانند تبلیغات خود را ایجاد و مدیریت کنند

اگر با تبلیغات در گوگل و مدیریت اکانت گوگل ادز آشنایی دارید، می‌توانید با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز کمپین‌های تبلیغاتی خود را اجرا کنید. برای آشنایی با تبلیغات گوگل ادز می‌توانید دوره آموزش تبلیغات گوگل را مشاهده کنید.

مدیریت تبلیغ توسط پارس ادوردز

افرادی که تبلیغات گوگل ادز خود را برونسپاری می‌کنند.

اگر با تبلیغات گوگل آشنایی ندارید، نگران نباشید! شما می‌توانید اکانت اختصاصی گوگل ادز را همراه با پلن‌های مدیریت شده تهیه کنید.

برای ساخت اکانت ادوردز چه باید کرد؟

همین حالا اکانت گوگل ادز
اختصاصی سفارش دهید

یکی از پلن‌های خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز را انتخاب کنید.

اکانت درهمی
پروموشن دار
700,000 تومان
سفارش
اکانت دلاری
پروموشن دار
700,000 تومان
سفارش
اکانت دلاری
استاندارد
رایگان
سفارش
اکانت لیری
پروموشن دار
700,000 تومان
سفارش

ساخت اکانت گوگل ادز

ساخت اکانت گوگل ادز در پارس ادوردز به دو طریق در دسترس است. اکانت پروموشن دار به صورت روش پرداخت ماهانه ایجاد می‌شود و تبلیغ دهنده شانس دریافت جایزه از گوگل را دارد. برای تشویق کسب و کارهای آنلاین، گوگل هدیه ای را در نظر گرفته و بین تبلیغ دهندگان بسیار جذاب است.

ساخت اکانت استاندارد گوگل ادوردز به روش پرداخت دستی ایجاد می‌شود. همچنین شما می‌توانید اکانت گوگل ادز را به دو روش مدیریت شده یا اختصاصی تهیه نمائید. به عنوان مثال، اگر با گوگل ادز آشنایی ندارید توصیه می‌کنم از اکانت مدیریت شده استفاده کنید تا کارشناسان پارس ادوردز کمپین های تبلیغاتی را با توضیحات و نیازهای شما ایجاد کنند. همچنین خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز مناسب تبلیغ دهندگانی است که آشنایی لازم برای استفاده از این پلتفرم را دارند.

اکانت گوگل ادز پروموشن دار
با توجه به نوع پرداخت اکانت‌های پروموشن‌دار که Monthly Payment می‌باشد، امکان کنسل کردن آنها در هر زمان و بازگردانی آنی اعتبار اکانت گوگل ادز به حساب بانکی کاربر وجود دارد.
در این اکانت‌ها فعال شدن پروموشن از طرف پارس ادوردز تضمین می‌شود و مقدار آن 440 درهم یا معادل آن به ارزهای دیگر است.
اکانت های گوگل ادز استاندارد
با توجه به نوع پرداخت اکانت‌های استاندارد که Manual Payment است، بازگردانی اعتبار باقی‌مانده در اکانت تنها در صورت ریفاند از سمت گوگل میسر می‌باشد که معمولا 10 الی 15 روز طول می‌کشد. احتمال دریافت پروموشن گوگل ادز برای اکانت‌های استاندارد، حدود 30% است و مقدار آن 300 درهم یا معادل آن به ارزهای دیگر است.

مزایای پارس ادوردز برای ساخت اکانت گوگل ادز

توجه کنید که واحد پولی اکانت شما در آینده قابل تغییر نمی‌باشد و برای تبلیغات با واحل پولی جدید بایستی اکانت جدید سفارش دهید.

در صورتی که برای اکانت‌هایی که توسط پارس ادوردز ایجاد می‌شوند، مشکلی پیش بیاید، تیم فنی ما مشکل اکانت را پیگیری و رفع می‌کند.

در اکانت‌های اختصاصی پروموشن دار، دریافت پروموشن تضمین می‌شود. اکانت‌های استاندارد ساخته شده توسط پارس ادوردز نیز واجد شرایط دریافت پروموشن از سوی گوگل هستند. با این حال گوگل به صورت رندم برای آنها پروموشن فعال می‌کند.

سوالات متداول خرید اکانت گوگل ادز:

1آيا امکان تغيير پلن مديريت شده به اکانت اختصاصي وجود دارد؟
ما زمان زیادی برای راه اندازی کمپین های شما می گذاریم و هیچ هزینه اولیه برای تنظیمات اکانت از شما دریافت نمی کنیم. ما هزینه این زمان را به مرور و با تمدید پلن ها از شما دریافت خواهیم کرد. پس از اینکه شما معادل ۵۰۰ دلار را به صورت مدیریت شده تبلیغ کردید، می توانید درخواست دهید، پلن شما به اکانت اختصاصی تغییر یابد.
2من با گوگل آنالیتیکس کار کردم، آیا می توانم کمپین های گوگل ادز را مدیریت کنم؟
استفاده بهینه از گوگل ادز، علاوه بر دانش کامپیوتری، فنون بازاریابی را نیز نیاز دارد. شاید در نگاه اول تنظیمات گوگل ادز کار سختی به نظر نرسد، ولی وقتی شما نتیجه تبلیغات مدیریت شده ما را با تبلیغاتی که خودتان تنظیم کرده اید مقایسه کنید، پی خواهید برد فنون بازاریابی چقدر در اثربخشی تبلیغات موثر است.
3آیا پنل مدیریت تبلیغات فارسی به مشتریان خود ارائه می‌دهید؟
خیر. گوگل ادز پنل فارسی ارایه نمی‌دهد و با توجه به اینکه از طریق پنل شخص ثالث امکان مشاهده همه گزارش‌ها وجود ندارد و همچنین احتمال تقلب در پنل فارسی وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم، حتی در صورت استفاده از پنل فارسی شرکت‌های دیگر، حتما پنل مدیریتی Google Ads را دریافت کنید.
4آیا تبلیغات در گوگل برای شرکت های ایرانی ممکن است؟
بلی. شرکت‌های ایرانی زیادی در گوگل تبلیغ می‌کنند. در برخی کلمات کلیدی فارسی رقابت بسیار بالایی وجود دارد و هزینه هر کلیک به چندین درهم نیز می‌رسد. با این حال برخی از امکانات گوگل ادز مانند هدفگیری بر اساس موقعیت جغرافیایی برای ایران محدود شده است.
5آیا رقبا می توانند با کلیک روی تبلیغات من، اثربخشی تبلیغات من را کم کنند؟
رقبا در بدترین حالت، به تعداد دستگاه های مختلفی که برای ورود به اینترنت در دسترس دارند، می توانند بر روی تبلیغات شما کلیک کنند. کلیک های مجدد آنها بر روی تبلیغات توسط گوگل شناسایی شده و هزینه ای برای شما نخواهد داشت. کلیک توسط روبات ها یا سایر نرم افزارها، به صورت کامل توسط گوگل شناسایی می شوند.
6آیا گوگل ادز، روی سئوی سایت من تاثیر می گذارد؟
خیر، هیچ تاثیر مستقیمی ندارد ولی به صورت غیر مستقیم می تواند روی سئوی سایت شما تاثیرگذار باشد. یکی از پارامترهای مهم در سئو، رفتار کاربران در سایت شما پس از کلیک روی نتایج گوگل است. با گوگل ادز، داده های گوگل از سایت شما بیشتر خواهد شد و در صورتی که کاربران، پارامترهای خوبی(زمان ماندن در سایت شما، تعداد صفخات بازدید شده و ...) در سایت شما بجا گذارند، سئوی سایت شما بهبود خواهد یافت و بالعکس.
7آیا رقبا می توانند با کلیک روی تبلیغات من، اثربخشی تبلیغات من را کم کنند؟
رقبا در بدترین حالت، به تعداد دستگاه های مختلفی که برای ورود به اینترنت در دسترس دارند، می توانند بر روی تبلیغات شما کلیک کنند. کلیک های مجدد آنها بر روی تبلیغات توسط گوگل شناسایی شده و هزینه ای برای شما نخواهد داشت. کلیک توسط روبات ها یا سایر نرم افزارها، به صورت کامل توسط گوگل شناسایی می شوند.
8آیا تبلیغات گوگل برای سایت‌هایی که سئوی خوبی دارند ارزان‌تر است؟
جواب تقریبا مثبت است. زیرا سایت هایی که سئوی خوبی دارند، معمولا طراحی و محتوای صفحات فرود آنها بهینه تر از سایت های دیگر است و کاربران ارتباط بهتری با آن سایت ها برقرار خواهند کرد. تجربه کاربران در لندینگ پیج های شما، یکی از عوامل مهم در کوالیتی اسکور و در نتیجه قیمت کلیک ها است.
9خرید اکانت گوگل ادز پروموشن‌دار با اکانت استاندارد چه تفاوتی دارد؟
اکانت‌های پروموشن‌دار به صورت Monthly Payment ساخته می‌شوند، در حالی که اکانت‌های استاندارد به صورت Manual Payment ساخته می‌شوند. برای اکانت پروموشن‌دار تضمین دریافت پروموشن گوگل تا 120 دلار وجود دارد، در سایر اکانت‌ها تضمینی برای دریافت پروموشن وجود ندارد. در صورت ساسپند شدن اکانت پروموشن‌دار، اعتبار باقی‌مانده به صورت آنی به شما عودت داده می‌شود. اما برای اکانت‌های استاندارد، تنها در صورت ریفاند شدن اعتبار باقی‌مانده از طرف گوگل، مبلغ آن به کاربر عودت داده می‌شود.
10احتمال دارد اکانتی پروموشن دریافت نکند یا پروموشن کمتری دریافت کند؟
در اکانت‌های استاندارد هیچ تضمینی بابت دریافت پروموشن وجود ندارد. در اکانت‌های پروموشن‌دار، در صورتی که پروموشن در اکانت شما فعال نشود، هزینه دریافتی برای پروموشن، عودت داده می‌شود. در صورتی که پروموشن بر روی اکانت شما فعال شود و با توجه به مصرف پایین اکانت‌تان یا ساسپند شدن آن، پروموشن کمتری دریافت کنید، یا هیچ پروموشنی دریافت نکنید، هزینه‌ای بابت پروموشن بازگشت داده نمی‌شود.