ساخت اکانت گوگل ادز

برای اینکه بتوانید در گوگل تبلیغ کنید بایستی اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل داشته باشید. ساخت اکانت گوگل ادز رایگان است. هنگام ساخت اکانت گوگل ادز بایستی تصمیم بگیرید که می‌خواهید تبلیغات گوگل شما با کدام واحد پولی انجام شود. در حال حاضر در پارس ادوردز امکان ایجاد اکانت گوگل ادز درهمی و دلاری وجود دارد.

ویژگی اکانت‌های اختصاصی
گوگل ادز پارس ادوردز

به شما کمک می‌کنیم تا بدون داشتن دغدغه های مربوط به پرداخت ارزی، تبلیغات خود را در اکانت اختصاصی گوگل ادز اجرا کنید.

ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز
برای چه کسانی مناسب است؟

مدیریت تبلیغ توسط مشتری

افرادی که می‌توانند تبلیغات خود را ایجاد و مدیریت کنند

اگر با تبلیغات در گوگل و مدیریت اکانت گوگل ادز آشنایی دارید، می‌توانید با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز کمپین‌های تبلیغاتی خود را اجرا کنید. برای آشنایی با تبلیغات گوگل ادز می‌توانید دوره آموزش تبلیغات گوگل را مشاهده کنید.

مدیریت تبلیغ توسط پارس ادوردز

افرادی که تبلیغات گوگل ادز خود را برونسپاری می‌کنند.

اگر با تبلیغات گوگل آشنایی ندارید، نگران نباشید! شما می‌توانید اکانت اختصاصی گوگل ادز را همراه با پلن‌های مدیریت اکانت گوگل ادز تهیه کنید..

برای ساخت اکانت چیکار باید کنم؟

همین حالا اکانت اختصاصی تبلیغات
در گوگل را سفارش دهید

یکی از اکانت های پارس ادوردز را انتخاب کنید.

خرید اکانت درهمی
شروع پلن ها از 542,900 تومان
خرید
خرید اکانت دلاری
شروع پلن ها از 532,700 تومان
خرید

توجه کنید که واحد پولی اکانت شما در آینده قابل تغییر نمی‌باشد و برای تبلیغات با واحل پولی جدید بایستی اکانت جدید سفارش دهید.

در صورتی که برای اکانت‌هایی که توسط پارس ادوردز ایجاد می‌شوند، مشکلی پیش بیاید، تیم فنی ما مشکل اکانت را پیگیری و رفع می‌کند.

اکانت‌های ساخته شده توسط پارس ادوردز واجد شرایط دریافت پروموشن از سوی گوگل هستند، با این حال گوگل به صورت رندم پروموشن را برای برخی اکانت‌ها فعال می‌کند.

سوالات متداول ساخت اکانت گوگل ادز:

1آيا امکان تغيير پلن مديريت شده به اکانت اختصاصي وجود دارد؟
ما زمان زیادی برای راه اندازی کمپین های شما می گذاریم و هیچ هزینه اولیه برای تنظیمات اکانت از شما دریافت نمی کنیم. ما هزینه این زمان را به مرور و با تمدید پلن ها از شما دریافت خواهیم کرد. پس از اینکه شما معادل ۵۰۰ دلار را به صورت مدیریت شده تبلیغ کردید، می توانید درخواست دهید، پلن شما به اکانت اختصاصی تغییر یابد.
2من با گوگل آنالیتیکس کار کردم، آیا می توانم کمپین های گوگل ادز را مدیریت کنم؟
استفاده بهینه از گوگل ادز، علاوه بر دانش کامپیوتری، فنون بازاریابی را نیز نیاز دارد. شاید در نگاه اول تنظیمات گوگل ادز کار سختی به نظر نرسد، ولی وقتی شما نتیجه تبلیغات مدیریت شده ما را با تبلیغاتی که خودتان تنظیم کرده اید مقایسه کنید، پی خواهید برد فنون بازاریابی چقدر در اثربخشی تبلیغات موثر است.
3آیا پنل مدیریت تبلیغات فارسی به مشتریان خود ارائه می‌دهید؟
خیر. گوگل ادز پنل فارسی ارایه نمی‌دهد و با توجه به اینکه از طریق پنل شخص ثالث امکان مشاهده همه گزارش‌ها وجود ندارد و همچنین احتمال تقلب در پنل فارسی وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم، حتی در صورت استفاده از پنل فارسی شرکت‌های دیگر، حتما پنل مدیریتی Google Ads را دریافت کنید.
4آیا تبلیغات در گوگل برای شرکت های ایرانی ممکن است؟
بلی. شرکت‌های ایرانی زیادی در گوگل تبلیغ می‌کنند. در برخی کلمات کلیدی فارسی رقابت بسیار بالایی وجود دارد و هزینه هر کلیک به چندین درهم نیز می‌رسد. با این حال برخی از امکانات گوگل ادز مانند هدفگیری بر اساس موقعیت جغرافیایی برای ایران محدود شده است.
5آیا رقبا می توانند با کلیک روی تبلیغات من، اثربخشی تبلیغات من را کم کنند؟
رقبا در بدترین حالت، به تعداد دستگاه های مختلفی که برای ورود به اینترنت در دسترس دارند، می توانند بر روی تبلیغات شما کلیک کنند. کلیک های مجدد آنها بر روی تبلیغات توسط گوگل شناسایی شده و هزینه ای برای شما نخواهد داشت. کلیک توسط روبات ها یا سایر نرم افزارها، به صورت کامل توسط گوگل شناسایی می شوند.
6آیا گوگل ادز، روی سئوی سایت من تاثیر می گذارد؟
خیر، هیچ تاثیر مستقیمی ندارد ولی به صورت غیر مستقیم می تواند روی سئوی سایت شما تاثیرگذار باشد. یکی از پارامترهای مهم در سئو، رفتار کاربران در سایت شما پس از کلیک روی نتایج گوگل است. با گوگل ادز، داده های گوگل از سایت شما بیشتر خواهد شد و در صورتی که کاربران، پارامترهای خوبی(زمان ماندن در سایت شما، تعداد صفخات بازدید شده و ...) در سایت شما بجا گذارند، سئوی سایت شما بهبود خواهد یافت و بالعکس.
7آیا رقبا می توانند با کلیک روی تبلیغات من، اثربخشی تبلیغات من را کم کنند؟
رقبا در بدترین حالت، به تعداد دستگاه های مختلفی که برای ورود به اینترنت در دسترس دارند، می توانند بر روی تبلیغات شما کلیک کنند. کلیک های مجدد آنها بر روی تبلیغات توسط گوگل شناسایی شده و هزینه ای برای شما نخواهد داشت. کلیک توسط روبات ها یا سایر نرم افزارها، به صورت کامل توسط گوگل شناسایی می شوند.
8آیا تبلیغات گوگل برای سایت‌هایی که سئوی خوبی دارند ارزان‌تر است؟
جواب تقریبا مثبت است. زیرا سایت هایی که سئوی خوبی دارند، معمولا طراحی و محتوای صفحات فرود آنها بهینه تر از سایت های دیگر است و کاربران ارتباط بهتری با آن سایت ها برقرار خواهند کرد. تجربه کاربران در لندینگ پیج های شما، یکی از عوامل مهم در کوالیتی اسکور و در نتیجه قیمت کلیک ها است.