سلام به همگی، من کتلین از تیم گوگل ادوردز هستم و این فیلم ادوردز در کمتر از پنج دقیقه است. در این ویدئو ما مسائل مربوط به استراتژی maximize clicks bid که به ادوردز اجازه مدیریت پیشنهادات برای شما در جهت ذخیره زمان برای شما را میدهد. و همچنین استفاده موثر از بودجه شما را در پی خواهد داشت.

در ادامه به نحوه کار استراتژی پیشنهاد و چگونگی اجرای آن در حساب کاربری خود خواهیم پرداخت.

خب، بیایید مستقیم وارد شویم cpc bidding به معنی این است که شما تنها زمانی که شخصی روی تبلیغ شما کلیک کند، مبلغی را خواهید پرداخت. به عنوان یک قانون هر چقدر پیشنهاد شما بالاتر باشد و تبلیغ و کلیدواژه شما ارتباط بیشتری داشته باشند.

احتمال آنکه تبلیغ شما در جایگاه بالاتری در صفحه به نمایش در آید. اگر مطمئن نیستید که چطور پیشنهادات خود را مدیریت کنید و یا اینکه زمان آن را ندارید که به شکل موثر اینکار را انجام دهید.

پیشنهاد میکنم که که از استراتژی maximized clicks bid خودکار استفاده کنید که پیشنهادات شما را به طور خودکار تغییر می دهد تا بیشترین کلیک ممکن را با بودجه خود دریافت کنید.

خب بیایید به حداکثر رساندن را تنظیم نمایید این قدم ها را در اکانت ادوردز خود انجام دهید. اینجا کلیک کنید تا maximize clicks bidding را تنظیم کنید. برای کمپین های جدید وارد حساب کاربری خود شوید.

به برگه کمپین ها بروید و روی create campaign کلیک نمایید از منوی کشویی نوع کمپینی را که میخواهید انتخاب نمایید. زمانی که در برگه تنظیمات کمپین قرار دارید به پایین اسکرول نمایید تا به بخش استراتژی پیشنهاد برسید و مطمئن شوید که گزینه maximize clicks در منوی کشویی انتخاب شده است .

اگر برای کسب و کار شما مهم است که هزینه هر کلیک روی تبلیغ خود را کنترل نمایید میتوانید یک محدودیت پیشنهاد CPC ایجاد نمایید که به شما کنترل بیشتری روی هزینه هر کلیک میدهد اما میتواند باعث قرارگیری تبلیغ شما در موقعیت های پایین تر یا کلیک کمتر آنها شود.

ما توصیه میکنیم که محدودیت سی پی سی را اعمال ننمایید. اگر قصد تغییر استراتژی پیشنهاد کمپین های موجود خود را دارید به کمپینی که میخواهید بروید و زبانه تنظیمات را انتخاب کنید.

به سمت پایین اسکرول کنید تا به بخش bid strategy برسید و سپس روی ویرایش کلیک کنید سپس از منوی کشویی گزینه زیر را انتخاب نمایید change bid strategy ، گزینه maximize clicks را انتخاب نمایید و زمانی که کار تمام شد روی گزینه ذخیره کلیک کنید.

حالا گوگل ادز پیشنهادات شما را بصورت خودکار تنظیم میکند تا تا به شما کمک کند تا بیشترین تعداد کلیک متناسب با بودجه خود را دریافت کنید. اگر هر سوالی راجع به maximize click bidding دارید میتوانید در بخش نظرات، از افراد متخصص ما بپرسید.

همچنین در شبکه های اجتماعی یا با پیوستن به adwords community میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید، مطمئن شوید که برای دسترسی به آخرین ویدئوهای ما، عضو کانال یوتوب ما شده اید از اینکه این ویدئو را تماشا کرده اید متشکریم.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای این مجموعه را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *