آیا کلیکی که از یک دستگاه موبایل یک مکان خاص یا یک زمان خاص در روز می باشد برای شما ارزش بیشتری دارد؟ با تنظیم” bid adjustment ” میتوانید پیشنهادات خود را برای کنترل بیشتری روی زمان و مکان نمایش تبلیغات ادوردز خود افزایش یا کاهش دهید خب bid adjustment چیست؟

تنظیم پیشنهاد درصد افزایش یا کاهشی است که روی پیشنهاد هزینه به ازای هر کلیک در یک وضعیت خاص تعیین میشود.

به این مثال توجه کنید، فرض کنید که یک رستوران را تبلیغ می کنید و میدانید که افرادی که نزدیک این رستوران هستند به احتمال بیشتری برای شام به این رستوران می آیند تا افرادی که دورتر هستند، از آنجا که این افراد ارزش بیشتری دارند، از” bit adjustment “برای افزایش پنجاه درصدی پیشنهاد برای افرادی که در پنج مایلی رستوران شما قرار دارند استفاده می کنید بعلاوه” bid adjustment” بر اساس مکان که در حال حاضر مشتری در آن قرار گرفته، میتوانید از” bid adjustment “برای هدفگیری مشتریانی با یک دستگاه خاص یا جستجو در زمان خاص در روز استفاده کنید همچنین میتوانید از ترکیب این موارد استفاده کنید.

برای مثال برای بدست آوردن مشتریان گرسنه که در راه برگشت به خانه از محل کار هستند میتوانید یک” bid adjustment “برای زمانی خاص از روز که در این مورد پایان ساعت کاری و و جستجوهایی که توسط موبایل انجام میشود اضافه کردن” bid adjustment “ساده است.

ابتدا به برگه تنظیمات کمپینی که میخواهید در آن تغییرات ایجاد کنید بروید برای اطمینان از انتخاب تمامی ویژگی ها مانند نوع کمپین اینجا ما بیت های مربوط به وسایل را تغییر میدهیم ولی همانطور که مشاهده می کنید گزینه های مشابهی برای مکان و زمان بندی در” bid address “در ستون خودش در کنار گزینه دستگاه های موبایل با کلیک مرورگر کامل و ورودی درصدی که میخواهید افزایش یا کاهش دهید.

بخاطر اینکه من ارزش ترافیک موبایل را بیش از دستکتاپ در این مورد میدانم، من پیشنهاد خود را برای کلیک های موبایل بیست درصد افزایش خواهم داد و ذخیره میکنم، همین حالا آماده این کار هستید؟ روی این لینک کلیک کنید تا ” bid adjustment ” را به حساب کاربری خود اضافه نمایید.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای این مجموعه را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *