با گوگل ادوردز شما تصمیم میگیرید که چه زمانی کمپین تبلیغاتی خود را آغاز و به پایان برسانید. در این ویدئو ما به شما نشان میدهیم که چطور یک کمپین را در حساب کاربری خود متوقف، راه اندازی مجدد و حذف نمایید همین حالا آن را روی تصویر امتحان نمایید و یا در توضیحات یوتوب در حساب کاربری خود یا مراحل را همانطور که به شما در اینجا نشان میدهیم دنبال کنید، زمانی که در حساب ادوردز خود وارد شدید به برگه کمپین گوگل بروید در ستون وضعیت یک آیکون خواهید دید که وضعیت کنونی کمپین شما را نشان میدهد.

برای توقف کمپین، روی نقطه سبز کنار نام کمپین کلیک کنید و گزینه paused را انتخاب کنید. اگر میخواهید مجددا آن را فعال کنید روی گزینه enabled در همان منوی کشویی کلیک نمایید برای اینکه به طور دائم کمپین را متوقف کنید گزینه removed را انتخاب کنید اگر یک کمپین گوگل را حذف می کنید هدف خاصی در جهت بهبود کار خود دارید، پس مطمئن شوید که قصد حذف آن را دارید.

اگر فکر می‌کنید که ممکن است بخواهید مجددا این کمپین را در آینده فعال کنید بجای حذف کردن بهتر است از گزینه توقف استفاده کنید همچنین وضعیت چندین کمپین را با هم میتوانید تغییر دهید تنها کافیست روی جعبه کنار کمپینهایی که قصد تغییر در آنها را دارید، کلیک کنید و سپس گزینه ویرایش را انتخاب و گزینه ای که مد نظر دارید را از منوی کشویی انتخاب کنید.

اگر هر گونه سوالی درباره توقف، فعال سازی مجدد و حذف کمپین گوگل ادوردز خود دارید، میتوانید آنها را برای متخصصان ما در بخش نظرات در زیر بنویسید همچنین میتوانید در شبکه های اجتماعی یا با پیوستن به مباحث در adwords community سوالات خود را مطرح کنید حتما برای مشاهده آخرین ویدئوهای آموزش ادوردز یوتوب ما، عضو کانال یوتوب ما گردید از اینکه ما را تماشا کردید متشکریم.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای کانال یوتیوب گوگل را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *