سلام به همگی. من کتلین از تیم گوگل ادوردز هستم. بررسی داده‌ های عملکرد حساب کاربری شما یک راه عالی است برای اینکه ببینید چقدر خوب آگهی‌های شما، کلیدواژه‌ها و صفحات فرود کار میکنند. اما تا حالا این سوال برایتان پیش آمده که پس از کلیک افراد روی آگهی یا مشاهده آن و ورود به وبسایت شما، چه اتفاقی رخ می دهد یا اینکه آیا میخواهید بدانید که چه مقدار از ترافیک سایت یا فروش شما از ادوردز می‌آید.

شما با لینک کردن google analytics property به حساب کاربری ادوردز خود، خواهید فهمید با لینک کردن ادوردز با گوگل آنالیتیکز شما میتوانید اطلاعات عملکرد سایت خود را مشاهده کنید اهداف و تراکنش‌ها به عنوان تبدیلات را وارد ادوردز نمایید داده های تعاملی گوگل آنالیتیکز را در ادوردز ببیند لیست بازاریابی مجدد را در آنالیتیکز برای استفاده در ادوردز برای هدف گرفتن مخاطبان خاص ایجاد کنید و و بطور خودکار داده‌های کلیک و هزینه و آنالیتیکز را در کنار داده‌های تعاملی سایت خود ببینید قبل از اینکه شروع کنید بایست مطمئن شوید که از حساب کاربری گوگلی استفاده میکنید که اجازه ویرایش google analytics property و همچنین دسترسی مدیریت ادوردز را در اختیار دارد اگر میخواهید بدانید که چطور آن سطوح دسترسی را چک می‌کنند، لینک‌های مربوط به مرکز کمک را در توضیحات این ویدئو بررسی نمایید حالا که آماده متصل کردن حساب کاربری خود هستید بیایید شروع کنیم اگر میخواهید در حساب کاربری خود اینکار را انجام دهید روی دکمه حالا امتحان کن کلیک کنید زمانی که وارد حساب کاربری ادوردز خود شدید روی آیکون چرخدنده کلیک کنید و سپس گزینه linked accounts را انتخاب نمایید.

در زیر بخش گوگل آنالیتیکز روی نمایش جزئیات کلیک کنید لیستی از ویژگی‌های گوگل آنالیتیکز می‌بینید که به آنها دسترسی دارید گزینه setup link را برای ویژگی‌ای که قصد متصل کردن به حساب ادوردز خود دارید انتخاب نمایید. حالا یکی از دو صفحه را می‌بینید اگر ویژگی‌ای که انتخاب کرده‌اید یک نمایش دارد. نام آن نمایش را می‌بینید در زیر آن انتخاب کنید که آیا معیار تعامل سایت وارد ادوردز شود یا نه اگر ویژگی دارای چند نمایش بود شما لیستی از نمایش هایی که قادر به متصل کردن آنها هستید، خواهید دید دو تنظیم وجود دارد اتصال وارد کردن معیارهای سایت تنظیم اتصال به شما اجازه فعال کردن اتصال به تعداد دلخواه نمایش را می‌دهد این کار باعث در دسترس بودن داده‌های کلیک و هزینه در آنالیتیکز می‌شود و همچنین اهداف و تراکنش‌های آنالیتیکز در ادوردز در دسترس خواهند بود.

می‌خواهید در صفحه اول گوگل دیده شوید؟

همین امروز با تبلیغ در صفحه اول گوگل تعداد مشتریان خود را 1400% افزایش دهید.

مشاهده هزینه تبلیغات در گوگل

تنظیم import site metric به شما اجازه فعال کردن یک نمایش که از آن برای وارد کردن معیار تعاملی سایت استفاده می‌شود را خواهد داد. روی ذخیره کلیک کنید تبریک میگویم. حالا حساب های کاربری شما متصل هستید برای وارد کردن اهداف و تراکنش‌ها به عنوان تبدیلات یا ایجاد لیست بازاریابی مجدد تنها آنچه در صفحه نمایش داده میشود را دنبال کنید. همچنین داده‌های گوگل آنالیتیکز را میتوانید از طریق گزارشات گوگل ادوردز با اضافه کردن ستون‌ها چک کنید برای یادگیری آن به مرکز کمک گوگل مراجعه نمایید روی این لینک کلیک کنید تا اتصال حساب کاربری ادوردز به حساب آنالیتیکز را حالا آغاز نمایید.

برای مشاهده آخرین ویدئوها و نکات مربوط به  آموزش ادوردز مطمئن شوید که عضو کانال یوتوب ما هستید در صورت داشتن هر گونه سوال، آن را در بخش نظرات مطرح کنید. از این که ما را تماشا کردید متشکریم.

می‌توانید راهنمای تصویری ارتباط گوگل ادوردز با گوگل آنالیتیک را مطالعه کنید.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای کانال یوتیوب گوگل را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *