شما بودجه روزانه Google Ads خود را در هر زمان و هر چند بار که بخواهید میتوانید تغییر دهید در این ویدئو ما به شما نشان میدهیم که چطور میتوانید این تغییرات را یا از برگه کمپین یا برگه تنظیمات اکانت ادوردز خود تغییر دهید.

برای تغییر بودجه روزانه Google Ads از برگه کمپین روی بودجه ای که میخواهید ویرایش کنید کلیک و سپس بودجه جدید کمپین خود را وارد و ذخیره نمایید. اگر ترجیح میدهید که بودجه خود را از طریق برگه تنظیمات تغییر دهید، اینجا قدمهایی است که باید برای ویرایش بودجه روزانه دنبال نمایید .

ابتدا کمپینی که قصد ویرایش آن را دارید انتخاب نمایید و سپس روی برگه تنظیمات در بخش پیشنهاد دهی کلیک کنید و در بخش بودجه روی ویرایش لینک کنار بودجه روزانه کمپین خود کلیک کنید و بودجه جدید را وارد و روی ذخیره کلیک کنید.

مهم است که این موارد را از یاد نبرید و به صورت مرتب نگاهی به کمپین های خود بیندازید که ممکن است با بودجه محدود شده باشد یا اضافی روبرو باشد. بودجه محدود شده به معنی کلیک و تاثیرگذاری کمتر است و سپس شما ممکن است با بودجه ای غیر معقول مواجه شوید که باعث افزایش هزینه هر کلیک در تبلیغ شما خواهد شد.

اگر قصد یادگیری بیشتر در مورد بودجه و پیشنهاد را دارید و یا میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد گوگل ادوردز بدست آورید نگاهی به Adwords help center بیندازید.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای این مجموعه را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *