سلام به همگی، من الی از تیم گوگل ادوردز هستم و این فیلم آموزشی گوگل ادوردز در کمتر از پنج دقیقه است. در این ویدئو ما به شما نشان می دهیم که چطور وضعیت کمپین خود را چک کنید، آن را تغییر دهید و اینکه وضعیت کمپین های شما به چه معناست ؟

خب بیایید شروع کنیم وضعیت کمپین شما نشان میدهد که تبلیغ کمپین شما در حال نمایش است یا خیر اگر مطمئن نیستید که تبلیغ شما در حال نمایش است در هر زمانی میتوانید وضعیت کمپین خود را در زبانه کمپین ها در حساب کاربری ادوردز خود چک کنید. خب بیایید ببینیم که چطور اینکار را انجام دهیم. اگر میخواهید این قدم ها را در حساب کاربری خود دنبال کنید روی “همین حالا تلاش کن” کلیک کنید.

زمانی که وارد حساب کاربری خود شدید روی زبانه کمپین کلیک کنید در منوی کشویی به چند حالت کمپین ها را میتوانید مشاهده کنید گزینه نمایش همه، همه کمپین ها را نشان میدهد گزینه همه فعال‌ها، همه کمپینهایی که در حال اجرا هستند را نشان میدهد.

گزینه همه بجز پاک شده تمامی کمپینها را بجز آنهایی که از حساب کاربری شما حذف شده اند نشان می دهد. ما گزینه همه کمپینها را انتخاب میکنیم. شما وضعیت هر کمپین را در ستون وضعیت پیدا می کنید.

ما به آنها وضعیت ها تا لحظاتی دیگر خواهیم پرداخت وضعیت کمپین خود را در زبانه کمپین میتوانید تغییر دهید همچنین در کنار هر کمپین یک نقطه رنگی میبینید که نشان دهنده وضعیت کمپین است، برای تغییر آن بسادگی روی منوی کشویی کنار نقطه کلیک کنید و وضعیتی که میخواهید را انتخاب نمایید.

حالا بیایید معمول ترین وضعیتهای کمپین که میتوانید در ستون وضعیت برگه کمپین خود ببینید را مرور کنیم eligible به معنی این است که کمپین شما فعال است و و میتواند تبلیغ را نمایش دهد paused به معنی این است که تبلیغات در حال نمایش نیستند و از آنجاکه شما آن را متوقف کرده اید هزینه ای برای شما نخواهد داشت تا اینکه مجددا آن را فعال کنید .

removed به معنی اینکه، کمپین را به طور دائمی پاک کرده اید واقعا نمیتوانید این کار را انجام دهید adwords suspended به این معنی است که کمپین شما بخاطر وضعیت پرداخت حساب کاربری شما در حال اجرا نیست و تبلیغات شما تا زمانی که مبلغ مورد نظر پرداخت نشود، نمایش داده نمیشود limited by budget به این معنی است که تبلیغات شما فعال است ولی تنها برخی مواقع به نمایش در می آید و این بخاطر محدودیت بودجه است و ممکن است بخواهید بودجه را افزایش دهید.

برای اینکار حرکت موس به روی جعبه ای که در کنار وضعیت قرار دارد، بودجه پیشنهادی را به شما نشان می دهد خب، حالا میتوانید وضعیت کمپین خود را ببینید، درک کنید و یا تغییر دهید.

اگر هر سوالی در مورد وضعیت کمپین خود دارید، میتوانید آن را در بخش نظرات برای متخصصان ما بنویسید. همچنین میتوانید سوالات خود را روی شبکه های اجتماعی یا با پیوستن به مباحث AdWords community بپرسید برای مشاهده تمام ویدئوها آموزش ادوردز، عضو کانال یوتوب ما شوید. از اینکه این ویدئو را تماشا کردید متشکریم.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای کانال یوتیوب گوگل را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *