سلام به همگی، من کیسی از تیم گوگل ادوردز هستم .و این ادوردز در کمتر از پنج دقیقه می باشد. در این ویدئو چگونگی زمانبندی تبلیغات گوگل ادوردز برای نمایش تبلیغات در گوگل خود در زمانهایی که مشتریان بالقوه شما بیشتر آنلاین می باشند استفاده نمایید. سپس به شما نشان خواهیم داد که چطور زمان بندی سفارشی برای تبلیغات خود تنظیم نمایید.

بیایید شروع کنیم. زمانی که یک کمپین ادوردز ایجاد می کنید، تبلیغ شما بصورت خودکار در تمام روز و تمامی ساعتها به نمایش در خواهد آمد. اما اگر قصد نمایش تبلیغ خود تنها در ساعات اداری را داشته باشید.

زمانی که شخصی برای پاسخ تلفن مشتریان حضور داشته باشد یا در پایان روز کاری، زمانی که مردم در حال فکر کردن به آنکه چه چیزی برای شام بگیرند، هستند. اینجاست که زمانبندی تبلیغات وارد بازی میشود. در نظر داشته باشید که زمان بندی تبلیغات تنها برای کمپین هایی که تمام ویژگی های آن فعال است، قابل استفاده می باشد.

شما subtype کمپین خود را با انتخاب کمپین و نگاه کردن به نوشته در انتخاب کمپین و در قسمت نوع کمپین میتوانید چک کنید. اگر عبارت استاندارد در آن بخش نوشته شده باشد باید آن را به all features برای استفاده از زمانبندی تغییر دهید.

بیایید نگاهی به نحوه ساخت یک زمانبندی تبلیغ بیندازیم. در حساب کاربری خود روی try it now در صفحه کلیک کنید و یا یا در توضیحات ویدئو در یوتوب کلیک کنید. تا از زمانبندی تبلیغ در حساب خود استفاده نمایید.

زمانیکه یک کمپین جدید ایجاد می کنید، وارد اکانت ادوردز شوید. به زبانه کمپین ها بروید گزینه کمپین جدید را انتخاب و نوع کمپینی که میخواهید را مشخص کنید. شما در این بخش بایست مطمئن شوید که گزینه all features انتخاب شده است.

اگر این گزینه را انتخاب نکرده باشید، نخواهید توانست از زمانبندی تبلیغات در تبلیغ خود استفاده نمایید. خب به سمت پایین اسکرول کنید تا به تنظیمات پیشرفته برسید اینجا روزهای دقیقی که قصد دارید تبلیغ شما نمایش داده شود را میتوانید تعیین کنید.

برای اعمال زمانبندی سفارشی به تبلیغاتی که هم اکنون در حال نمایش هستند، به زبانه کمپین ها بروید و روی کمپینی که میخواهید زمانبندی کنید، کلیک کنید. مطمئن گردید که کمپین شما تمام ویژگیهایش فعال است.

سپس به زبانه تنظیمات بروید و زمانبندی را اضافه کنید + add schedule کلیک کنید و سپس زمانبندی سفارشی را انتخاب کنید روز و زمانی که میخواهید تبلیغ شما به نمایش در آید را انتخاب کنید.

حالا، تبلیغ شما تنها در این روزها و زمانها به نمایش در خواهد آمد. خب حالا از بودجه خود به شکل موثرتری برای رسیدن به مشتریان بالقوه در زمان خاص با زمان بندی تبلیغ سفارشی استفاده کنید همچنین میتوانید bid adjustment را برای افزایش یا کاهش پیشنهادات خود در برخی روزها و زمان ها فعال کنید، برای مثال اگر قصد رسیدن به مشتریانی که در حال فکر کردن در مورد اینکه نهار خود را کجا میل کنند، هستید بایست پیشنهاد خود را در طول صبح افزایش و در بعد از ظهر کاهش دهید.

برای یادگیری بیشتر تنظیمات مربوط به bid adjustment در توضیحات این ویدئو در یوتوب روی عبارت یادگیری بیشتر کلیک کنید اگر سوالی در مورد زمان بندی تبلیغ دارید، میتوانید آن را برای متخصصان ما در بخش نظرات در قسمت پایین صفحه قرار دهید، همچنین میتوانید سوالات خود را در شبکه های اجتماعی یا با پیوستن به مباحث adwords community مطرح کنید برای مشاهده آخرین ویدئو های آموزش ادوردز ، مطمئن شوید که عضو کانال یوتوب ما هستید از این که این ویدئو را تماشا کردید، متشکریم.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای کانال یوتیوب گوگل را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *