نحوه تنظیم آگهی سریع در Adwords

فرض کنید در یک روز گرم تابستانی مهمانی برگزار می کنید. باربیکیو و بازی های سرگرم کننده ای فراهم می آورید و از اقوام و دوستان می‌خواهید بهترین خاطرات خود را تعریف کنند. همه مهمان ها از این مهمانی لذت می برند اما یک دفعه متوجه می شوید که افراد تشنه هستند زیرا یادتان رفته برایشان نوشیدنی تهیه کنید!

خیلی سریع به پسر عموی خود زنگ می زنید و از او می خواهید با ۲۰۰ دلار، نوشابه و یخ بخرد. او نیز با نوشابه و یخ برمی‌گردد و تنها ۱۸۰ دلار از ۲۰۰ دلار که داده بودید را خرج کرده است. حالا همه مهمان ها راضی و خوشحال هستند. می توانید همین کار را در گوگل ادوردز انجام دهید! تبلیغ یا آگهی سریع گوگل ادوردز (Accelerated Delivery) می‌تواند کمپین تبلیغاتی تان را خیلی سریع تا زمانی که بودجه به پایان نرسیده است نشان دهد.

می‌خواهید در صفحه اول گوگل دیده شوید؟

همین امروز با تبلیغ در صفحه اول گوگل تعداد مشتریان خود را 1400% افزایش دهید.

مشاهده هزینه تبلیغات در گوگل

روش‌های نمایش آگهی در گوگل ادوردز چگونه هستند؟

روش به نمایش گذاری تبلیغات در گوگل ادوردز (delivery method) دو نوع است:

نمایش و ارایه تبلیغات به صورت استاندارد (Standard Delivery) : در این نوع تحویل زمان نمایش تبلیغ در طول روز پخش می شود. بنابراین بودجه شما به طور مساوی توزیع می‌گردد. این گزینه نیازمند مدیریت کمتر و رویکرد مساوی تری است.

تحویل سریع یا شتاب زده (Accelerated Delivery) : تبلیغ شما را به سرعت تا زمانی که بودجه به طور کامل صرف نشده است نشان می دهد. اینکار تا زمانی ادامه پیدا می کند که بودجه به پایان برسد.

چه زمانی باید از تحویل سریع استفاده کنیم؟

اگر بودجه زیادی دارید، استفاده از این گزینه می تواند ترافیک زیادی برای کمپین های مدنظر فراهم آورد. اگر بازه زمانی کوتاهی برای خرج بودجه خود دارید می‌توانید از این روش استفاده کنید. فرض کنید برای رویدادی تبلیغ می کنید و هنوز کمی پول برای صرف تبلیغ در طول روز و قبل از باز شدن درب محل برگزاری رویداد دارید. در این شرایط می توانید از تحویل سریع استفاده کنید و هر چه سریع تر تبلیغ خود را به افراد نشان دهید.

توجه داشته باشید که این نوع تحویل نسبت به تحویل استاندارد کمتر بهینه سازی شده است، زیرا زمان اندکی برای بهینه سازی تبلیغ در دست دارید. اگر بودجه محدودی دارید باید از این نوع تحویل دوری کنید زیرا به سرعت باعث اتمام بودجه تان می شود. فرض کنید تنها ۱۰۰ دلار برای خرید نوشابه و یخ دارید.

می توانید کمی تاخیر داشته باشید و از مغازه ای خرید کنید که قیمت ارزان تری دارد. ممکن است متوجه شوید که تبلیغ شما در اواخر روز بهتر از اوایل روز کار می کند. اگر چنین است، می توانید فیلم‌های آموزشی راهنمای Bid Adjustments و زمانبندی تبلیغات در گوگل را مطالعه کنید.

چگونه تحویل سریع (Accelerated Delivery) را تنظیم و راه اندازی کنیم؟

  •  گوگل ادوردز را باز کنید.
  •  کمپین مدنظر را انتخاب نمایید.
  •  روی تب Setting کلیک کنید.
  •  بر روی + Delivery Method کلیک کنید و Edit را بزنید.
  •  روش Accelerated را انتخاب نمایید.
  •  Save را بزنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *