تبلیغات متنی گوگل

امروزه بیش از هر زمان دیگری دیده شدن در نتایج سرچ گوگل مهم است؛ چرا که مشتریان بالقوه شما در گوگل خدمات و محصولات مورد نظرشان را جستجو می‌کنند. با کمک تبلیغات متنی گوگل زمانی که مشتریان بالقوه شما در گوگل به دنبال محصولات یا خدمات مورد نیازشان می‌گردند، سایت شما به آنها پیشنهاد داده می‌شود. در واقع با شروع تبلیغات متنی در نتایج جستجوی گوگل، فرصت‌های زیادی برای دیده شدن و جذب مشتری از طریق این موتور جستجو بدست می‌آورید.

حس خوب تبلیغ درگوگل حس خوب تبلیغ درگوگل

چرا باید در نتایج سرچ گوگل تبلیغ کنم؟

افراد قبل از هر اقدام و تجربه جدیدی در گوگل جستجو می‌کنند. با تبلیغات گوگل در صدر نتایج گوگل دیده می‌شوید.

فقط من با تبلیغات
گوگل آشنا نیستم

پارس ادوردز همه کارهای تبلیغات را انجا می دهد

صفر تا 100 مدیریت تبلیغات متنی گوگل را به ما بسپارید!

ما اکانت گوگل ادز جدید و اختصاصی برای شما ایجاد می‌کنیم و آن را با توجه به پلن انتخابی با کارت معتبر شارژ می‌کنیم. سپس ارزشمندترین کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما را یافته و برای آنها تبلیغات متنی مناسب و خلاق ایجاد می‌کنیم. تیم متخصص و با تجربه پارس ادوردز هر روز اکانت شما را در جهت هدفمندتر شدن و کاهش هزینه ها بهینه سازی می‌کند.

شما نیز دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز خود خواهید داشت و می‌توانید بر عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی تان نظارت کنید.

یادگیری تبلیغات گوگل

نحوه مدیریت تبلیغات را یاد بگیرید

در این سرویس انجام تمامی تنظیمات بر عهده ماست و سعی خواهیم کرد با مشورت شما تنظیمات را به بهترین شکل که بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد انجام دهیم. ما معتقدیم هر اندازه شما بیشتر با تبلیغات گوگل آشنا باشید، بیشتر می توانید ما را در بهینه سازی تبلیغاتتان کمک کنید، به همین جهت ما فیلم‌های آموزشی گوگل ادوردز را با زیرنویس فارسی در پارس ادوردز قرار داده‌ایم، که با مشاهده آنها می‌توانید اصول تبلیغات در گوگل را همراه با برخی تکنیک‌های آن فرا گیرید.

برای تبلیغات چیکار باید کنم؟

خوب الان برای شروع تبلیغات
سرچ توی گوگل چی کار کنم؟

یکی از پلن های پارس ادوردز را انتخاب کنید.

200 درهم
کارمزد 10%
1,092,500 تومان
خرید
300 درهم
کارمزد 8%
1,609,000 تومان
خرید
600 درهم
کارمزد 6%
3,158,400 تومان
خرید
هزار درهم
کارمزد 5%
5,214,300 تومان
خرید

مشاهده همه پلن های درهمی

20 دلار
کارمزد 12%
409,300 تومان
خرید
100 دلار
کارمزد 8%
1,973,500 تومان
خرید
200 دلار
کارمزد 7%
3,910,400 تومان
خرید
500 دلار
کارمزد 6%
9,593,300 تومان
خرید

مشاهده همه پلن‌های دلاری

مبلغ شارژ به حساب گوگل شما تخصیص داده می شود و از طریق پنل گوگل ادز قابل مشاهده می باشد

مبلغی که پرداخت می‌کنید، کاملا شفاف بوده و شامل کارمزد شارژ اکانت می‌شود.

اکانت‌های ساخته شده توسط پارس ادوردز با گارانتی بازگشت وجه ساخته می‌شوند

در صورتی که مشکلی برای اکانت شما پیش بیاید مبلغ ریالی اعتبار به حساب شما بازگردانده می‌شود

اگر بخواهید مدیریت و بهینه سازی کمپین های گوگل ادز شضما توسط پارس ادوردز انجام شود، بایستی کارمزد مدیریت اکانت نیز پرداخت نمایید.

شاید براتون سوال باشه که:

1آيا امکان تغيير پلن مديريت شده به اکانت اختصاصي وجود دارد؟
ما زمان زیادی برای راه اندازی کمپین های شما می گذاریم و هیچ هزینه اولیه برای تنظیمات اکانت از شما دریافت نمی کنیم. ما هزینه این زمان را به مرور و با تمدید پلن ها از شما دریافت خواهیم کرد. پس از اینکه شما معادل ۵۰۰ دلار را به صورت مدیریت شده تبلیغ کردید، می توانید درخواست دهید، پلن شما به اکانت اختصاصی تغییر یابد.
2آیا پنل مدیریت تبلیغات فارسی به مشتریان خود ارائه می‌دهید؟
خیر. گوگل ادز پنل فارسی ارایه نمی‌دهد و با توجه به اینکه از طریق پنل شخص ثالث امکان مشاهده همه گزارش‌ها وجود ندارد و همچنین احتمال تقلب در پنل فارسی وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم، حتی در صورت استفاده از پنل فارسی شرکت‌های دیگر، حتما پنل مدیریتی Google Ads را دریافت کنید.
3آیا امکان افزودن شماره تلفن ایران به تبلیغات متنی وجود دارد؟
گوگل ادز به صورت پیش‌فرض امکان درج شماره ایران به آگهی های گوگل ادز را غیرفعال کرده است. با این حال امکان دور زدن این محدودیت وجود دارد و می‌توانیم شماره تلفن شما را به آگهی تان اضافه کنیم تا کاربران موبایل بتوانند با لمس شماره تماس‌تان در آگهی گوگل به صورت مستقیم با شما تماس بگیرند.
4آیا رقبا می توانند با کلیک روی تبلیغات من، اثربخشی تبلیغات من را کم کنند؟
رقبا در بدترین حالت، به تعداد دستگاه های مختلفی که برای ورود به اینترنت در دسترس دارند، می توانند بر روی تبلیغات شما کلیک کنند. کلیک های مجدد آنها بر روی تبلیغات توسط گوگل شناسایی شده و هزینه ای برای شما نخواهد داشت. کلیک توسط روبات ها یا سایر نرم افزارها، به صورت کامل توسط گوگل شناسایی می شوند.
1من با ابزارهای مختلف گوگل کار کردم، آیا می تونم خودم کمپین های گوگل ادزمو مدیریت کنم؟
استفاده بهینه از گوگل ادز، علاوه بر دانش کامپیوتری، فنون بازاریابی را نیز نیاز دارد. شاید در نگاه اول تنظیمات گوگل ادز کار سختی به نظر نرسد، ولی وقتی شما نتیجه تبلیغات مدیریت شده ما را با تبلیغاتی که خودتان تنظیم کرده اید مقایسه کنید، پی خواهید برد فنون بازاریابی چقدر در اثربخشی تبلیغات موثر است.
2آیا تبلیغات در گوگل برای شرکت های ایرانی ممکن است؟
بلی. شرکت‌های ایرانی زیادی در گوگل تبلیغ می‌کنند. در برخی کلمات کلیدی فارسی رقابت بسیار بالایی وجود دارد و هزینه هر کلیک به چندین درهم نیز می‌رسد. با این حال برخی از امکانات گوگل ادز مانند هدفگیری بر اساس موقعیت جغرافیایی برای ایران محدود شده است.
3آیا گوگل ادز، روی سئوی سایت من تاثیر می گذارد؟
خیر، هیچ تاثیر مستقیمی ندارد ولی به صورت غیر مستقیم می تواند روی سئوی سایت شما تاثیرگذار باشد. یکی از پارامترهای مهم در سئو، رفتار کاربران در سایت شما پس از کلیک روی نتایج گوگل است. با گوگل ادز، داده های گوگل از سایت شما بیشتر خواهد شد و در صورتی که کاربران، پارامترهای خوبی(زمان ماندن در سایت شما، تعداد صفخات بازدید شده و ...) در سایت شما بجا گذارند، سئوی سایت شما بهبود خواهد یافت و بالعکس.
4آیا تبلیغات گوگل برای سایت‌هایی که سئوی خوبی دارند ارزان‌تر است؟
جواب تقریبا مثبت است. زیرا سایت هایی که سئوی خوبی دارند، معمولا طراحی و محتوای صفحات فرود آنها بهینه تر از سایت های دیگر است و کاربران ارتباط بهتری با آن سایت ها برقرار خواهند کرد. تجربه کاربران در لندینگ پیج های شما، یکی از عوامل مهم در کوالیتی اسکور و در نتیجه قیمت کلیک ها است.