خب شما تا اینجا کمپین تبلیغاتی خود در ادورودز را ایجاد کرده و دارید کلیک‌هایی که به سمتتان روانه می‌شود را نگاه می‌کنید اما آیا تا کنون فکر کرده‌اید این کلیک‌ها از سوی کاربران واقعی هستند امکان دارد بخشی از آن‌ها نشان از علاقه‌ی کامل کاربر به تبلیغ شما در گوگل نداشته باشند نیازی نیست نگران این کلیک‌های نامعتبر باشید

ما به دنبال کلیک‌های تصادفی یا کلیک‌های ناشی از بدافزار هستیم تمامی کلیک‌ها با یکدیگر برابر هستند ما راه‌های زیادی برای پشتیبانی از شما در برابر پرداخت برای کلیک‌های نامعتبر داریم ما به دنبال افرادی می‌گردیم که عامدانه بر روی تبلیبغتان کلیک می‌کنند تا هزینه‌های تبلیغات و درآمدتان را افزایش دهند یا سود بیشتری را برای هاست وبسایت‌ها داشته باشند.

تبلیغات ادوردز این تاکتیک‌ها را رصد می‌کنند و در زمانی که آن‌ها را یافتند آن را به عنوان یک کلیک نامعتبر قلمداد می‌کنند پس آن‌ها به دنبال روبات‌های کلیک خودکار یا سایر نرم‌افزارهای مخرب خواهند بود که به صورت مصنوعی کلیک روی تبلیغات را افزایش می‌دهند.

در نهایت ما کلیک‌های اضافی نظیر دومین کلیک ناشی از دابل کلیک را بررسی می‌کنیم ما این موارد را رصد می‌کنیم تا بابتشان پولی از شما طلب نشود. ما تمامی کلیک‌ها بر روی تبلیغات را بررسی کرده و بخش‌های مختلف اطلاعات برای هر کلیک را به دست می‌آوریم.

این اطلاعات شامل زمان کلیک هر نوع کلیک دوباره یا الگوی کلیک دیگر می‌شود سیستم این عوامل را تحلیل کرده و سعی می‌کند کلیک‌های نامعتبر را ایزوله یا فیلتر کند حتی قبل از این‌که در حساب شما نشان داده شوند ما سعی می‌کنیم این کلیک‌ها را قبل از این‌که مبلغشان به حسابتان زده شود فیلتر کنیم.

حتی اگر یک مورد از دستمان در رفت می‌توانید درخواست بررسی دوباره نمایید می‌توانید کلیک‌هایی که برای حسابتان مسدود کردیم را رصد کنید می‌توانید یک کلیک نامعتبر را به حسابتان اضافه کنید می‌توانید نرخ کلیک نامعتبر را در ستون وضعیت کمپینتان ببینید.

البته در صورتی که فکر می‌کنید موردی را از دست داده‌اید می‌توانید همواره از ما بخواهید تا فرایند را بررسی کنیم این درخواست طی چند روز بررسی می‌شود. برای این‌که ایده‌های بیشتری در مورد رصد کردن تبلیغات گوگل خود در گوگل داشته باشید می‌توانید به مرکز کمک‌رسانی گوگل مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *