افزایش نصب اپلیکیشن

توسعه دهنگان هر روز در حال انتشار اپلیکیشن‌های جدیدی هستند که هر یک کاربرد خاصی دارد. از خرید هدیه در لحظه آخر و پیدا کردن دستور پخت سریع گرفته تا رزرو میز برای شام.

با وجود اپلیکیشن‌های زیادی که در دسترس هستند، مهم است که توسعه دهندگان اپلیکیشن از هر فرصتی جهت دستیابی به کاربران جدید برای دانلود و افزایش نصب اپلیکیشن‌های خود استفاده کنند.

از آنجا که مردم تمام وقت خود را در یک برنامه نمی‌گذرانند، زمانی که کاربران با برنامه های مشابه ارتباط برقرار می کنند، یا زمانی که خودشان فعالانه به دنبال اپلیکیشن جدیدی هستند و یا زمانی که تنها در حال وبگردی هستند… این شبکه های عظیم گوگل (گوگل سرچ، گوگل دیسپلی ، گوگل پلی و یوتیوب) هستند که به شما کمک می‌کنند، آنها را به سمت نصب اپلیکیشن خود جذب کنید.

می‌خواهید در صفحه اول گوگل دیده شوید؟

همین امروز با تبلیغ در صفحه اول گوگل تعداد مشتریان خود را 1400% افزایش دهید.

مشاهده هزینه تبلیغات در گوگل

با کمپین های جدید Universal App در گوگل ادز می توانید آسان‌تر از هر زمان دیگری به مجموعه کامل این شبکه ها دست پیدا کنید. اکنون تنها با یک کمپین واحد، می‌توانید اپلیکیشن خود را در تمام شبکه های تبلیغاتی گوگل به نمایش بگذارید، که نتیجه آن صرفه جویی در وقت، به حداکثر رساندن دستیابی به کاربران جدید و نصب اپلیکیشن خواهد بود.

اینجا چگونگی انجام کار را توضیح می‌دهیم: ابتدا باید از طریقGoogle Play Developer Console یا گوگل ادز وارد شوید. سپس متن‌های مربوط به آگهی خود را بنویسید، ما به صورت خودکار قالب‌های مختلفی از آگهی شما را برای هر تصویر نمایشی ایجاد می‌کنیم. می‌خواهید با کمک ویدیو اپلیکیشن‌تان را در عمل معرفی کنید؟ تنها کافی است یکی از ویدیوهایتان را انتخاب کنید تا ما آگهی ویدیویی برایتان ایجاد کنیم. سپس انتخاب کنید که کجا می‌خواهید به کاربران دسترسی پیدا کنید. و در نهایت، هزینه بودجه روزانه و هزینه هدف برای هر نصب را به ما بگویید.

کمپین های Universal App به صورت پویا قیمت گذاری را تنظیم می‌کنند تا بیشترین میزان نصب را از طریق شبکه‌های Google Ad ایجاد کنند. همچنین هدف‌گیری مخاطبان اپلیکیشن شما نیز بهینه سازی می‌شود تا آگهی‌های شما به مخاطبان درست نمایش داده شود. همه این‌ها در یک کمپین قرار دارد و برای راه اندازی آن اهمیتی ندارد که شما یک توسعه دهنده پرمشغله باشید و یا یک بازاریاب حرفه‌ای پاره وقت.

میتونین کمپین Universal App رو همین امروز شروع کنین و ببینین که چطور در مدت زمانی کم اپلکیشن‌تون می‌ترکونه!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *