سوالات متداول
درباره تبلیغات در گوگل و یا سیاست‌های کاری پارس ادوردز سوالی دارید؟ سوالات متداول زیر را بررسی کنید و در صورتی که پاسخی برای سوال‌تان نیافتید در بخش پشتیبانی مشتریان پارس ادوردز سوال خود را تیکت کنید!
نمایش همه مخفی کردن همه
 • هزینه تبلیغات در Google Adwords چقدر است؟

  خبر خوب اینکه هزینه تبلیغات در گوگل با توجه به اهداف تبلیغاتی، تنظیمات هدفگیری مخاطبان و رقابت های صنعت و حوزه کاری شما و کلمات کلیدی متفاوت است. کارشناسان پارس ادوردز باتوجه به تخصص و تجربه ای که دارند هزینه های مشخصی را برای کمپین هایتان مشخص می‌کنند و به شما برای کنترل بودجه کمک می‌کنند.
 • چقدر از هزینه‌ها به گوگل پرداخت می‌‌شود؟

  پلن‌های تبلیغات در پارس ادوردز کاملا شفاف هستند. برای مثال در پلن تبلیغات هزار دلاری اکانت تبلیغاتی شما 1000 دلار شارژ می‌شود. (یعنی 1000 دلار به گوگل پرداخت می‌شود.) 4% کارمزد شارژ مبلغ مربوطه دریافت می‌شود (یعنی 40 دلار برای پلن هزار دلاری) و 8% کارمزد برای مدیریت تبلیغات شما دریافت می‌شود. (80 دلار برای پلن هزار دلاری) یعنی در مجموع شما برای این پلن علاوه بر هزینه حواله دلار 12% هزینه کارمزد شارژ و مدیریت تبلیغات پرداخت می‌کنید.
 • ما بودجه زیادی برای تبلیغات در گوگل نداریم، چه کنیم؟

  پیشنهاد می‌کنیم که پلن تبلیغات 100 دلاری پارس ادوردز را تهیه کنید. پس از بررسی نتایج تبلیغات خود و محاسبه نرخ بازگشت سرمایه می‌توانید برای تهیه پلن‌های بالاتر تصمیم بگیرید.
 • چگونه می‌توانم آمار و گزارش‌های تبلیغات گوگل را مشاهده کنم؟

  شفافیت و صداقت از خط مشی های اصلی پارس ادوردز است. ما دسترسی مستقیم اکانت گوگل ادوردز را به مشتریان ارایه می‌دهیم و مشتریان می‌توانند در هر زمان نسبت به مشاهده آمار و گزارش‌ها (ازجمله هزینه های تبلیغات - هزینه های هر کلیک - رتبه تبلیغات در نتایج جستجو - کلمات کلیدی جستجو شده - مبالغ پرداخت شده به گوگل و ...) اقدام کنند.
 • چرا برای تبلیغات در گوگل باید کارمزد شارژ اکانت پرداخت کنم؟

  گوگل قوانین سختگیرانه‌ای برای پرداخت هزینه های تبلیغات اتخاذ کرده است. هزینه‌های پرداختی بایستی از طریق کارت اعتباری حقیقی متصل به شماره حساب معتبر انجام شوند. تجربه‌ها نشان داده است که در صورتی که گوگل به یکی از تراکنش‌های پرداختی مشکوک شود، بدون هیچ تذکر قبلی اکانت مربوطه را مسدود می‌کند. حتی پرداخت‌های انجام شده با کارت‌های حساب‌های معتبر نیز گاها دچار قوانین سخت‌گیرانه گوگل می‌شوند. کارمزد شارژ اکانت با توجه به هزینه‌های ترانسفر مبالغ به حساب‌های مرتبط با پرداخت‌های گوگلی و هزینه‌های خواب پول، هزینه‌های بانکی برای حساب مربوطه و ... دریافت می‌شود. با پرداخت کارمزد تضمین می‌کنید که اکانت شما هیچ مشکلی از بابت پرداخت نخواهد داشت.
 • چرا برای تبلیغات در گوگل باید کارمزد مدیریت اکانت پرداخت کنم؟

  هر یک از اکانت‌های مشتریان توسط یکی از کارشناسان متخصص پارس ادوردز مدیریت می‌شود تا ROI (بازگشت سرمایه) اکانت شما را به ماکسیمم مقدار برسانند. پارس ادوردز به عنوان پارتنر رسمی گوگل دقت و تلاش خود را برای مدیریت هرچه بهتر کمپین‌های تبلیغاتی به کار می‌گیرد و تا نرخ کلیک، Quality Score، هزینه هر کلیک و بازگشت سرمایه را در طول زمان بهبود بخشد.
 • پارس ادوردز در چه صنایع و حوزه‌های بازاریابی تخصص دارد؟

  ما در صنایع مختلفی کار می کنیم. از آنجاییکه کمپین‌های تبلیغاتی گوگل در اکثر حرفه ها بسیار مشابه هستند، ما با توجه به تجربه مدیریت اکانت‌های مختلف به سادگی می‌توانیم تحقیقاتی را در صنعت و بازار شما انجام دهیم تا بتوانیم به بیشترین مقدار ROI صنعت شما برسیم.
 • آیا ادوردز برای کسب و کار من مناسب است؟

  قبل از اینکه ما همکاری با شما را شروع کنیم، صنعت و حوزه فعالیت کسب و کار شما را بررسی می‌کنیم و برآوردی از جستجوهای کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان را بدست می‌آوریم تا مطمئن شویم که در گوگل برای محصولات یا خدمات شما بازار فعالی وجود دارد. گوگل ادوردز سیاست های سختگیرانه ای را در رابطه با محصولات دارویی، مواد مخدر، الکل، شرط بندی و قماربازی، اسلحه گرم، محتوای بزرگسال، تنباکو، جمع آوری داده ها، برنامه های تجاری فریبکارانه، آربیتراژ، سایت‌های همکاری در فروش و ... دارد. با پارس ادوردز تماس بگیرید تا کسب و کار شما را برای تبلیغات در گوگل مورد بررسی قرار دهیم.
 • تبلیغات در گوگل را از کجا شروع کنم؟

  شروع تبلیغات در گوگل فوق العاده ساده است. کافی است فرم بالا را پر کرده و ارسال کنید تا یکی از کارشناسان پارس ادوردز با شما در ساعات کاری (9 صبح تا 6 عصر - از شنبه تا چهارشنبه و پنجسنبه ها تا 1 ظهر) تماس بگیرد.
 • چقدر طول می‌کشد تا نتایج تبلیغات در گوگل را مشاهده کنم؟

  یکی از نکات جذاب گوگل این است که شما پس از چندین ساعت از راه اندازی کمپین تبلیغاتی‌تان، می‌توانید نتایج آنی آن را مشاهده می‌کنید. ما کمپین تبلیغاتی شما را تنظیم و راه اندازی می‌کنیم و پس از چند ساعت می‌توانید تبلیغات ‌تان را با جستجوی کلیدواژه ای که تصمیم گرفته‌ایم تبلیغات با آن نمایش داده شود، مشاهده کنید. بلی نتایج نمایش کمپین‌های تبلیغاتی را می‌توایند بلافاصله مشاهده کنید!
برای پرسش سوالات عمومی و تخصصی خود می‌توانید از طریق تیکت اقدام کنید.