تبلیغات گوگل تدریس خصوصی

افراد بسیاری یادگیری در کنار استاد خصوصی را به کلاس‌های دسته جمعی ترجیح می‌دهند. همچنین متخصصین بسیاری هستند که علاقه مند به تدریس خصوصی هستند. متخصصان با کمک تبلیغات گوگل می‌توانند، مخاطبان علاقه‌مند به تدریس خصوصی را جذب کنند.

تبلیغات تدریس خصوصی

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات تدریس خصوصی

  نکات مهم درباره تدریس خصوصی

  هر تخصصی که داشته باشید، افراد مشتاق زیادی هستند که علاقه‌مند به یادگیری هستند و می‌توانید در قبال دریافت مبلغی تخصص خود را به آنها تدریس کنید. فرقی نمی‌کند، در حوزه ریاضیات، فیزیک، نقاشی، زبان خارجه، نواختن پیانو یا هر حوزه دیگری تخصص داشته باشید، شما می‌توانید با جذب شاگرد خصوصی و آموزش تخصص خود کسب درآمد کنید.

  روش‌های تبلیغات برای جذب شاگرد خصوصی

  تبلیغات در شبکه های اجتماعی، پخش تراکت، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات محلی، همکاری با آموزشگاه های تدریس خصوصی، تبلیغات در سایت‌های مرتبط، ایجاد وبلاگ و وب‌سایت و ... جزو روش‌هایی است که استادان و معلمان خصوصی برای جذب شاگرد خصوصی استفاده می‌کنند.

  اساتیدی که می‌خواهند در حوزه تدریس خصوصی فعالیت کنند، با هزینه بسیار پایین می‌توانند وبلاگ یا وب‌سایتی برای ارایه اطلاعات تماس و معرفی کلاس های خصوصی خود ایجاد کنند و از طریق وب‌سایت یا وبلاگ خود دانشجوی خصوصی جذب کنند. پس تبلیغات آنلاین می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش آمار بازدید سایت و وبلاگ این متخصصان داشته باشد و به طبع آن تعداد شاگردان خصوصی آنها افزایش می‌یابد.

  چرا تبلیغات در گوگل، بهترین روش تبلیغات برای تدریس خصوصی است؟

  این روزها افراد به دنبال هر چه که باشند، در گوگل شروع به جستجو می‌کنند. وقتی که فردی احساس نیاز به آموختن می‌کند، ابتدا در گوگل سرچ می‌کند. مثلا فردی که می‌خواهد نواختن سه تار را در کنار استاد خصوصی یاد بگیرد وارد گوگل می‌شود و عبارتی مانند این را سرچ می‌کند: "استاد خصوصی سه تار"

  تبلیغات گوگل به شما کمک می‌کند در صفحات جستجوی کلمات کلیدی مورد نظرتان در صدر نتایج گوگل باشید. در واقع با کمک تبلیغات گوگل، افرادی که به دنبال شما هستند، می‌توانند شما را پیدا کنند. خوب چه چیزی بهتر از این می‌خواهید؟!

  تبلیغات تدریس خصوصی

  نمونه کلمات کلیدی برای تدریس خصوصی

  با توجه به حوزه ای که در آن مشغول به تدریس هستید، کلمات کلیدی شما متفاوت خواهند بود.

  استاد خصوصی

  تدریس خصوصی

  تدریس خصوصی ریاضی

  تدریس خصوصی زبان

  تدریس در منزل

  قیمت تدریس خصوصی

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغ در گوگل برای تدریس خصوصی چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیکی که مشتریان شما روی تبلیغات‌تان انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به رقابت کمی که در حال حاضردر حوزه تبلیغات سایت‌های تدریس خصوصی وجود دارد، هزینه تبلیغات گوگل حدود 0.1 تا نیم درهم است.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. معمولا استادان خصوصی در ساعات خاصی از روز می‌توانند پاسخگو باشند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر زمانبندی کرد. همچنین زمانی که وقت همه کلاس‌های شما پر شد، و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   من سایت ندارم، بدون داشتن سایت می‌توانم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای جهت جذب مخاطبان دوره های خصوصی شما تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000