تبلیغات گوگل بهترین روش تبلیغات آتلیه عکاسی

امروزه مشتریان آتلیه های عکاسی و فیلم‌برداری، آنها را در اینترنت جستجو و پیدا می‌کنند. آتلیه های عکاسی نمونه کارهای خود را در سایت خود قرار می‌دهند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند.

تبلیغات آتلیه عکاسی

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات آتلیه عکاسی

  آتلیه های عکاسی چگونه فعالیت می‌کنند؟

  آتلیه های عکاسی معمولا خدمات تخصصی در حوزه عکاسی کودک، عکاسی عروس و داماد، عکاسی پرسنلی، عکاسی فشن و مدلینگ، عکاسی حیوانات خانگی و ... را به مشتریان خود ارایه می‌دهند. با توجه به گستردگی حوزه فعالیت آتلیه های عکاسی و افزایش تقاضا در سال‌های گذشته تعداد آتلیه‌های عکاسی که مجوز فعالیت گرفته‌اند نیز افزایش یافته است. داشتن وبسایت برای معرفی خدمات این صنف می‌تواند بسیار سودمند باشد و باعث آشنایی مخاطبان بسیاری با فعالیت آتلیه عکاسی شود.

  روش‌های تبلیغات آتلیه های عکاسی چگونه است؟

  تبلیغات در شبکه های اجتماعی، مخصوصا اینستاگرام و تلگرام برای آتلیه های عکاسی می‌تواند بسیار مفید باشد. همچنین معرفی و ارایه خدمات در سایت‌های تخفیف گروهی مثل نت برگ و تخفیفان نیز می‌تواند مخاطبان زیادی را با آتلیه های عکاسی آشنا کند. همچنین تبلیغات پیامکی یا تراکت در محدوده آتلیه نیز شاید کارآمد باشد.

  امروزه بیشتر آتلیه های عکاسی دارای وب‌سایت هستند و مشتریان خود را از طریق وب سایت خود جذب می‌کنند. پس تبلیغات وب سایت آتلیه در اولویت کار قرار دارد. مشتریان با مراجعه به سایت آتلیه عکاسی می‌توانند، آدرس و شماره تماس آتلیه را مشاهده کرده و یا به صورت آنلاین خدمات مورد نظر خود را رزرو کنند.

  چرا تبلیغات در گوگل، بهترین روش تبلیغات آتلیه های عکاسی است؟

  فرض کنید آخر هفته بعد مراسم تولد فرزند شما هست و می‌خواهید عکاس حرفه ای در این مراسم حضور داشته باشد و با هیچ عکاسی آشنا نیستید؛ چه می‌کنید؟ بیش از 90 درصد افراد در گوگل جستجو می‌کنند. عکاس مراسم تولد! مخاطبان آتلیه های عکاسی در گوگل هستند و به دنبال خدمات آنها می‌گردند. روزانه هزاران نفر در گوگل به دنبال خدمات عکاسی از مراسم و رزرو عکاس هستند. با تبلیغات در گوگل می‌توانید از مزایای حضور در صفحه اول گوگل ممتنع شوید و پروژه های عکاسی و فیلمبرداری بسیاری دریافت کنید.

  تبلیغات آتلیه عکاسی

  نمونه کلمات کلیدی برای آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

  محدوده کلمات کلیدی که آتلیه عکاسی برای حضور در صفحه اول گوگل می‌تواند استفاده کند، بسیار گسترده است.

  آتلیه عروس

  آتلیه عکاسی

  آتلیه نوزاد

  رزرو عکاس

  عکاسی کودک

  هزینه عکاسی کودک

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغ در گوگل برای سایت های آتلیه عکاسی چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیکی که مشتریان شما روی تبلیغات‌تان انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به رقابت پایین در حوزه تبلیغات سایت‌های عکاسی، هزینه تبلیغات گوگل مربوط به این صنف پایین است.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. معمولا آتلیه های عکاسی در ساعات خاصی از روز امکان پاسخگویی به مخاطبان خود را دارند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر شما زمانبندی کرد. همچنین زمانی که سرویس‌های شما تکمیل شده است و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   ما سایت نداریم، بدون داشتن سایت می‌توانیم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای تبلیغات آتلیه عکاسی شما تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000