تبلیغات گوگل شرکت های باربری و اتوبار

امروزه وقتی فردی نیاز به استفاده از خدمات شرکت‌های باربری و اتوبار داشته باشد، اولین کاری که می‌کند، جستجو در گوگل است. شرکت‌های اتوبار و حمل اسباب و اثاثیه که وب‌سایت اینترنتی دارند، با تبلیغ در گوگل می‌توانند مشتریان بیشتری بدست آورند.

تبلیغات گوگل شرکت باربری

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات گوگل شرکت باربری

  شرکت‌های باربری چگونه فعالیت می‌کنند؟

  شرکت باربری وظیفه حمل وسایل مورد نظر شما از یک مکان به مکان دیگر را برعهده دارند. احتمالا شما هم حین اسباب‌کشی از خدمات شرکت‌های باربری استفاده کرده‌اید. پس از آنکه با شرکت باربری مورد نظرتان تماس گرفتید و یا فرم ثبت سفارش آنلاین را تکمیل کردید، با توجه به میزان اسباب و اثاثیه ای که نیاز به حمل آن دارید برایتان کامیون و کارگر ارسال می‌کنند. شرکت‌های باربری داخل شهری معمولا هزینه اسباب‌کشی و حمل بار را بر اساس تعداد نیروی انسانی، میزان زمان مورد نیاز و نوع کامیون محاسبه می‌کنند. همچنین برخی شرکت‌های باربری هزینه بسته‌بندی را نیز جداگانه محاسبه می‌کنند.

  شرکت‌های باربری و اتوبار چگونه تبلیغ می‌کنند؟

  در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و ... شرکت‌های باربری زیادی فعالیت می‌کنند. برای آنکه شرکت‌های باربری بتوانند سودآوری خود را افزایش دهند بایستی روش تبلیغاتی مناسبی را انتخاب و اجرا کنند. برخی از شرکت‌های باربری برای تبلیغ و معرفی کسب و کار خود تراکت‌های تبلیغاتی چاپ می‌کنند، همچنین چاپ آگهی در بخش نیازمندی‌های نشریات کثیرالانتشار از روش‌های تبلیغاتی دیگری است که شرکت‌های باربری از آن استفاده می‌کنند.

  امروزه بیشتر شرکت‌های باربری دارای وب‌سایت هستند و مشتریان خود را از این طریق جذب می‌کنند. افرادی هم که نیاز به اسباب‌کشی و حمل اثاثیه دارند نیز در گوگل به دنبال شرکت‌های باربری فعال در منطقه خود می‌گردند. از این روی تبلیغات در گوگل بهترین روش تبلیغات شرکت های باربری و اتوبار است.

  چرا شرکت های باربری باید در گوگل تبلیغ کنند؟

  مشتریان هدف شرکت‌های باربری و حمل اسباب و اثاثیه بیشتر مستاجرانی هستند که محل زندگی خود را تغییر می‌دهند و نیاز به اسباب‌کشی دارند. امروزه مشتریان هدف این شرکت‌ها معمولا برای پیدا کردن شماره شرکت حمل بار در گوگل جستجو می‌کنند. برای اینکه شرکت باربری بخواهد در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، دو راه پیش روی دارد. سئو و تبلیغات گوگل. سئو زمانبر است و در طولانی مدت می‌تواند نتایج خوبی کسب کند. اما با تبلیغات گوگل اتوبارها می‌توانند در کمتر از یک روز در نتایج جستجوهای مورد خود دیده شوند. در ادامه برخی از کلمات کلیدی مورد استفاده شرکت‌های باربری برای نمایش تبلیغ در نتایج گوگل را لیست کرده ایم.

  تبلیغات گوگل شرکت باربری

  نمونه کلمات کلیدی صنف باربری و اتوبار

  محدوده کلمات کلیدی که اتوبارها استفاده می‌کنند بسیار گسترده است. کلمات کلیدی شرکت های باربری معمولا شامل منطقه فعالیت اتوبار و همچنین کلمات کلیدی مربوط به هزینه خدمات می‌شود.

  اتوبار تهران

  باربری حمل اثاثیه منزل

  باربری شرق تهران

  باربری قیمت مناسب

  باربری نارمک

  تعرفه اتوبار

  حمل اثاثیه منزل

  حمل اثاثیه منزل اصفهان

  قیمت ظریف بار تهران

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغات گوگل برای سایت های باربری چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیکی که مشتریان شما روی تبلیغات‌تان انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به تعداد زیاد شرکت‌های باربری که در گوگل تبلیغ می‌کنند، هزینه تبلیغات سایت‌های حمل بار و اتوبار زیاد است. البته کارشناسان پارس ادوردز با بهینه سازی تبلیغات شما باعث کاهش هزینه‌های تبلیغاتی شما می‌شوند.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. بسیاری از آژانس‌های باربری در ساعات خاصی از روز امکان پاسخگویی به مخاطبان خود را دارند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر شما زمانبندی کرد. همچنین زمانی که سرویس‌های شما تکمیل شده است و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   ما سایت نداریم، بدون داشتن سایت می‌توانیم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای تبلیغات اتوبار و آژانس باربری شما تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات سایت باربری خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000