تبلیغات در گوگل با تیمی حرفه‌ای و باتجربه

به دنبال تیم دیجیتال مارکتینگ قدرتمندی برای نمایش و مدیریت تبلیغات در گوگل هستید؟ تیم متخصص پارس ادوردز با رویکردی کاملا شفاف آماده همکاری و ارایه مشاوره به کسب و کارهای ایرانی در زمینه تبلیغات گوگل است.

هزینه تبلیغات در گوگل

چرا تبلیغات در گوگل برای کسب و کار شما مفید است ؟

  • دسترسی به مشتریان در لحظه نیازشان
  • نتیجه گیری و بازدهی در لحظه
  • امکان کنترل هزینه تبلیغات
  • کمک به افزایش آگاهی برند شما
  • امکان بازاریابی مجدد کاربران
گوگل ادوردز

ویژگی‌های مهم پارس ادوردز

شفافیت و صداقت

گروه تبلیغاتی پارس ادوردز به اصل شفافیت و صداقت که از خط مشی های بنیادین گوگل است پایبند می باشد. در همین راستا به مشتریان خود این امکان را میدهد تا جزئیات مالی را مشاهده نمایند.

متخصصان مورد تایید گوگل

تمامی کارشناسان و مدیران پارس ادوردز تمامی دوره های شرکت گوگل را گذرانده و دارای مدرک پاتنر گوگل ادوردز می باشند.

قیمت های رقابتی

گروه تبلیغاتی پارس ادوردز برای ارائه هرچه بهتر خدمات در هر لحظه قیمت های رقبا را بررسی و کمترین هزینه را از مشریان خود دریافت می کند.

تحویل فوری

تمامی سفارشات تبلیغات در گوگل در کمتر از 2 ساعت کاری تحویل داده می شود.

پارس ادوردز چه خدماتی ارایه می‌کند؟

پلن مدیریت شده

دنیای تبلیغات اینترنتی، پیچیده و مدام در حال توسعه است و هر روز شاهد تغییر در روش‌های تبلیغات اینترنتی هستیم. تبلیغات در گوگل جزو ارزشمندترین روش‌های تبلیغاتی است که نسبت به دیگر روش‌های تبلیغات آنلاین، نرخ بازگشت سرمایه بالاتری دارد.

پارس ادوردز به عنوان پارتنر رسمی گوگل به شما کمک می‌کند تا کمپین‌های تبلیغاتی خود را در گوگل ادوردز شروع کنید و نظارت کاملی بر آنها داشته باشید.

هزینه تبلیغات در گوگل
تبلیغات در گوگل
ساخت و شارژ اکانت اختصاصی
در صورتی که تمایل دارید اکانت اختصاصی خود را تهیه و آن را مدیریت کنید، متخصصان پارس ادوردز می توانند اکانت اختصاصی شما را ساخته و هر زمان به میزان مبلغ موردنظر شما آن را شارژ نمایند. پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز پارس ادوردز به صورت رقابتی طراحی شده‌اند.

مشاهده پلن‌های شارژ اکانت
شارژ اکانت ادوردز
مدیریت اکانت اختصاصی

تیم حرفه ای پارس ادوردز دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه تبلیغات در گوگل است و به مشتریان خود کمک می‌کند تا در زمانی کوتاه و با هزینه ای مناسب تبلیغات خود را در گوگل شروع کنند. پارس ادوردز پشتیبانی از مشتریان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است و با مشتری مداری خود توانسته است مشتریان بسیاری را از صنایع و کسب و کارهای مختلف جذب کند.

مدیریت تبلیغات گوگل
مدیریت تبلیغات گوگل
آموزش تبلیغات در گوگل
پارس ادوردز در زمینه ارایه آموزش های تخصصی تبلیغات در گوگل نیز فعالیت می‌کند و علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به نیاز خود در کارگاه های آموزشی و یا کلاس‌های خصوصی گوگل ادوردز شرکت کنند. همچنین در بخش وبلاگ پارس ادوردز مطالب آموزشی ارزشمندی قرار می‌گیرد.

مشاهده مقالات آموزشی
آموزش تبلیغات گوگل

مشاوره رایگان تبلیغات در گوگل

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تبلیغات در گوگل می توانید فرم روبرو زیر رو را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس می گیرند.

تماس در ساعات اداری: 66129234

لطفا توضیحات مورد نیاز در رابطه با وب سایت و کسب و کار خود را در کادر فوق وارد کنید

آخرین مطالب آموزشی
مشاهده مقالات بیشتر