متن زیرنویس ویدئو:

به شما بابت به پایان رساندن دوره‌ی مقدماتی گوگل ادوردز تبریک می‌گم.

حالا قبل از اینکه برید، میخوام خیلی سریع به یکی دو تا نکته اشاره کنم. اولین نکته اینه که اگه هر سؤالی راجع به ادوردز یا کمپین‌ها، گروه‌های تبلیغاتی، کلیدواژه‌ها، کپی تبلیغ و هر چیز مرتبط با ادوردز داشتین بدونید که بخش بحث در این دوره همواره یک منبع برای شماست، هم‌اکنون تعدادی بحث و گفتگو در مورد این موضوع آغاز شدن، اما شما هر زمان که بخواید می‌تونید بیاید دوباره سراغ دوره. بر روی گزینه‌ی افزودن گفتگو بزنید، سؤالتون رو تایپ کنید و من بهتون جواب می‌دم معمولاً طی ۲۴ ساعت، یک پاسخ دقیق برای شما ارائه می‌کنم. خوشحال می‌شم که به سؤال‌ها جواب بدم، البته خیلی از اوقات اگر یکی دو دقیقه وقت بذارید و درس رو بازبینی کنید خیلی از سؤال‌ها خودبه‌خود پاسخ داده می‌شن. همینجا بالای صفحه وجود داره فکر کنم روی نرم‌افزارهای آیفون یا آیپد جایگاهش یه مقدار متفاوته اما معمولاً یه جاهایی نزدیک بالای صفحه هست و دیدگاه نویسنده رو نشون می‌ده.

نمره‌ی خودتون رو در یک یا دو جمله از ریویو قرار بدید و این موضوع اشکالی نداره، واقعاً از این کار تقدیر می‌کنم و امیدوارم که از دوره‌ی مقدماتی گوگل ادوردز چیزهای زیادی یاد گرفته باشید. امیدوارم که کمپین‌هاتون هم خیلی خوب به عملکردشون ادامه بدن. اگه تا حالا کمپینی درست نکردین، مطمئنم که موفق خواهید شد و براتون این آرزو رو دارم در ادوردز موفق باشید.

مجموعه فیلم های آموزش گوگل ادوردز با عنوان Google AdWords for Beginners برای اولین بار در سایت udemy منتشر شده است و اکنون می‌توانید همه ویدیوهای این مجموعه آموزشی گوگل ادوردز را با زیرنویس فارسی در سایت گروه تبلیغاتی پارس ادوردز مشاهده کنید. اصول Google AdWords، ایجاد تبلیغات و اضافه کردن کلمات کلیدی، هدفمند کردن تبلیغات، استراتژی های AdWords و ابزارهای جست و جو، بهینه سازی تبلیغات، تبلیغات display و ریمارکتینگ از مباحث اصلی این دوره آموزشی هستند. همه بخش های آموزش تبلیغات در گوگل را مشاهده کنید.