#28 دوره آموزش گوگل ادوردز - بهینه‌سازی کمپین ادوردز - پارس ادوردز

متن زیرنویس ویدئو:

وقتی صحبت از بهینه‌سازی کمپین ادوردز می‌شه، امکان داره فکر کنید فقط بهینه‌سازی نرخ تبدیل یا کلیک‌های تبدیل‌شده مدنظر هست اما حقیقتاً چیزهای بسیار بیشتری هستن که باید اونها رو بررسی کنید علی‌الخصوص نرخ کلیک ما، نرخ کلیک کلیدواژه‌های شما، نرخ کلیک تبلیغات شما.

چون همه‌ی اینها رابطه‌ی مستقیمی با امتیاز کیفیت دارن و امتیاز کیفیت هم بر نحوه‌ی پرداخت شما به ازای کلیک‌ها و در نهایت پرداخت شما برای تبدیل‌ها تاثیر می‌گذاره. چون در انتهای کار چیزی که باقی می‌مونه، اینه که هر تبدیل چه ارزشی براتون داره و چقدر براتون آب خورده و همین امر هست که منطقی بودن کسب‌وکارتون رو توجیه می‌کنه. بنابراین در این سری می‌خوایم در مورد تمامی گام‌های لازم برای بهینه‌سازی کمپین‌ها صحبت کنیم و مطمئن بشیم که پولتون رو به بهترین شکل ممکن خرج می‌کنین. می‌خوایم این کار رو با صحبت در مورد کلیدواژه‌های منفی انجام بدیم.

می‌خوام در مورد نحوه‌ی انجام آزمون‌های مختلف روی تبلیغات کمپین‌ها صحبت کنیم، اینکه چجوری امتیاز کیفیت و سایر موارد رو ارتقا بدین تا بتونید پول خودتون رو ذخیره کرده و تبدیل‌های بیشتری به سایت بیارید.

مجموعه فیلم های آموزش گوگل ادوردز با عنوان Google AdWords for Beginners برای اولین بار در سایت udemy منتشر شده است و اکنون می‌توانید همه ویدیوهای این مجموعه آموزشی گوگل ادوردز را با زیرنویس فارسی در سایت گروه تبلیغاتی پارس ادوردز مشاهده کنید. اصول Google AdWords، ایجاد تبلیغات و اضافه کردن کلمات کلیدی، هدفمند کردن تبلیغات، استراتژی های AdWords و ابزارهای جست و جو، بهینه سازی تبلیغات، تبلیغات display و ریمارکتینگ از مباحث اصلی این دوره آموزشی هستند. همه بخش های آموزش تبلیغات در گوگل را مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *