تبلیغات گوگل املاک

اگر مستاجر بوده باشید و یا به دنبال خرید یا اجاره خانه یا مغازه بوده اید، حتما در گوگل سرچ کرده اید. اپلیکیشن ها و سایت‌های بسیاری هستند که در حوزه رهن و فروش املاک فعالیت می‌کنند. با استفاده از تبلیغات گوگل می‌توانید تعداد مخاطبان سایت مشاوره املاک و یا اپلیکیشن املاک خود را افزایش دهید.

تبلیغات گوگل مشاورین املاک

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات گوگل مشاورین املاک

  مشاورین املاک و مستغلات چگونه فعالیت می‌کنند؟

  مشاورین املاک با جمع آوری فایل‌های فروش و اجاره، واسط بین خریداران و فروشندگان و نیز موجران و مستاجران هستند و با توجه به نیازهای مشتریان خود سعی می‌کنند بهترین پیشنهادات را به آنها ارایه دهند. مشاوره املاک پس از نهایی شدن قرارداد اجاره یا فروش از طرفین معامله کمیسیون دریافت می‌کنند. همچنین برخی از اپلیکیشن های املاک برای انتشار فایل های اجاره یا فروش و یا بهبود رتبه آگهی از کاربران هزینه دریافت می‌کنند.

  آژانس های املاک چگونه تبلیغ می‌کنند؟

  هر چه تراکم سکونت در منطقه‌ای بیشتر باشد، آژانس های املاک بیشتری را می‌توانید در آن منطقه پیدا کنید. زمانی که یک املاکی بتواند مشتریان بیشتری را از طریق تبلیغات املاک به سمت خود جذب کند، می‌تواند سود بیشتری داشته باشد. برای آنکه آژانس‌های مشاوره املاک بتوانند سودآوری خود را افزایش دهند بایستی روش تبلیغاتی مناسبی را انتخاب و اجرا کنند. امروزه استفاده از تراکت و آگهی های چاپی در حوزه مشاوره املاک خواهان کمی دارد.

  داشتن سایت مشاوره املاک و حضور در شبکه های اجتماعی می‌تواند به جذب مشتری برای دفاتر مشاوره املاک کمک کند. همچنین امروزه اپلیکیشن‌های خرید و اجاره ملک طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده‌اند.

  چرا آژانس های مشاوره املاک باید در گوگل تبلیغ کنند؟

  معمولا افراد برای پیدا کردن فایل مناسب برای خرید یا اجاره در گوگل سرچ می‌کنند. اپلیکیشن‌ها و سایت‌هایی که شانس حضور در نتایج برتر را داشته باشند، می‌توانند خریداران و مستاجران و نیز صاحبان املاک زیادی را به سمت خود جذب کنند و در نتیجه سود بیشتری بدست بیاورند. برای اینکه یک آژانس مشاوره املاک بتواند در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، دو راه پیش روی دارد. سئو و تبلیغات گوگل. سئو زمانبر است و در طولانی مدت می‌تواند نتایج خوبی کسب کند. اما با تبلیغات گوگل مشاوران املاک می‌توانند در کمتر از یک روز در نتایج جستجوهای مرتبط دیده شوند. در ادامه برخی از کلمات کلیدی مورد استفاده مشاورین املاک برای نمایش تبلیغ در نتایج گوگل را لیست کرده ایم.

  تبلیغات گوگل مشاورین املاک

  نمونه کلمات کلیدی مشاوران املاک

  محدوده کلمات کلیدی که مشاوران املاک استفاده می‌کنند بسیار گسترده است. کلمات کلیدی آژانس های مشاوره املاک معمولا شامل منطقه فعالیت می‌شود.

  اپلیکیشن اجاره خانه

  اجاره آپارتمان

  خرید آپارتمان

  خرید آپارتمان در پاسداران

  خرید و فروش اپارتمان

  رهن و اجاره خانه

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغات گوگل در حوزه املاک چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیکی که مشتریان شما روی تبلیغات‌تان انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به تعداد زیاد سایت های مسکن که در گوگل تبلیغ می‌کنند، هزینه تبلیغات سایت‌های اجاره و فروش مسکن زیاد است. البته کارشناسان پارس ادوردز با بهینه سازی تبلیغات شما باعث کاهش هزینه‌های تبلیغاتی شما می‌شوند.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. بسیاری از مشاورین املاک در ساعات خاصی از روز امکان پاسخگویی به مخاطبان خود را دارند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر شما زمانبندی کرد. همچنین زمانی که سرویس‌های شما تکمیل شده است و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   ما سایت نداریم، بدون داشتن سایت می‌توانیم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای تبلیغات خدمات مشاوره مسکن تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات سایت املاک خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000