تبلیغات گوگل شرکت لوله بازکنی

زمانی که لوله فاضلاب منزل فردی گرفته شود، نیاز به حضور یک لوله بازکن حرفه‌ای و مجهز احساس می‌شود. برای پیدا کردن خدمات لوله کشی افراد معمولا قبل از هر اقدامی در گوگل سرچ می‌کنند.

تبلیغات گوگل لوله بازکنی

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات گوگل لوله بازکنی

  شرکت‌های لوله بازکنی چگونه فعالیت می‌کنند؟

  شرکت‌های لوله بازکنی و افرادی که به صورت مستقل در این صنعت فعال هستند، خدماتی مانند لوله بازکنی، چاه بازکنی، تخلیه چاه، پیدا کردن نشتی لوله آب، تعمیر و سرویس دستشویی و توالت فرنگی و ایرانی و ... را انجام می‌دهند. زمانی که نیاز به خدمات لوله بازکنی داشتید، پس از آنکه با شرکت لوله بازکنی مورد نظرتان تماس گرفتید و یا فرم درخواست آنلاین خدمات را تکمیل کردید، ساعت مناسبی برای حضور لوله بازکن مشخص می‌شود. هزینه خدمات لوله‌بازکنی معمولا با توجه به نوع گرفتگی لوله و میزان سختی بازکردن آن متغیر است.

  شرکت‌های لوله بازکنی چگونه تبلیغ می‌کنند؟

  در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و ... شرکت‌های لوله بازکنی زیادی فعالیت می‌کنند. برای آنکه شرکت‌های لوله بازکنی بتوانند سودآوری خود را افزایش دهند بایستی روش تبلیغاتی مناسبی را انتخاب و اجرا کنند. احتمالا شما هم برچسب‌های تبلیغاتی که شماره شرکت‌های تخلیه چاه و لوله بازکنی بر روی آنها هست را دیده‌اید. این نوع تبلیغات علاوه بر آنکه مورد توجه قرار نمی‌گیرند، احتمال شکایت بر علیه تبلیغ کننده را نیز در بردارند. شرکت‌های لوله بازکنی برای تبلیغ و معرفی کسب و کار خود گاها تراکت‌های تبلیغاتی نیز چاپ می‌کنند، همچنین چاپ آگهی در بخش نیازمندی‌های نشریات کثیرالانتشار از روش‌های تبلیغاتی دیگری است که شرکت‌های لوله بازکنی از آن استفاده می‌کنند.

  امروزه بیشتر شرکت‌های لوله بازکنی دارای وب‌سایت هستند و مشتریان خود را از این طریق جذب می‌کنند. افرادی هم که نیاز به خدمات لوله بازکنی و سایر خدمات مشابه دارند نیز در صفحه اول گوگل به دنبال شرکت‌های لوله بازکنی فعال در منطقه خود می‌گردند. از این رو تبلیغات در گوگل بهترین روش تبلیغات شرکت های لوله بازکنی است.

  چرا شرکت های لوله بازکنی باید در گوگل تبلیغ کنند؟

  مشتریان هدف شرکت‌های لوله بازکنی افرادی هستند که در خانه یا محل کار آنها لوله فاضلاب یا دستشویی دچار گرفتگی شده است. معمولا زمانی که چنین مشکلی برای فردی ایجاد شود برای یافتن یک لوله بازکن حرفه ای در گوگل جستجو می‌کنند. برای اینکه شرکت لوله بازکنی بخواهد در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، دو راه پیش روی دارد. سئو و تبلیغات گوگل. سئو زمانبر است و در طولانی مدت می‌تواند نتایج خوبی کسب کند. اما با تبلیغات گوگل شرکت های لوله بازکنی می‌توانند در کمتر از یک روز در نتایج جستجوهای مورد خود دیده شوند. در ادامه برخی از کلمات کلیدی مورد استفاده شرکت‌های لوله بازکنی برای نمایش تبلیغ در نتایج گوگل را لیست کرده ایم.

  تبلیغات گوگل لوله بازکنی

  نمونه کلمات کلیدی صنف لوله بازکنی

  محدوده کلمات کلیدی که صنف لوله بازکنی استفاده می‌کنند محدود هستند و شامل مشتقات کلمه کلیدی "لوله بازکنی" و ترکیب آن با نام منطقه یا شهر و نیز کلمات مرتبط با قیمت است.

  خدمات لوله بازکنی

  قیمت لوله بازکنی

  لوله بازکن غرب تهران

  لوله بازکنی با فنر

  لوله بازکنی تجریش

  لوله بازکنی تهران

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغات گوگل برای سایت‌های لوله بازکنی چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیکی که مشتریان شما روی تبلیغات‌تان انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به تعداد زیاد شرکت‌های لوله بازکنی که در گوگل تبلیغ می‌کنند، هزینه تبلیغات سایت‌های حمل بار و اتوبار زیاد است. البته کارشناسان پارس ادوردز با بهینه سازی تبلیغات شما باعث کاهش هزینه‌های تبلیغاتی شما می‌شوند.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. بسیاری از سایت‌های لوله بازکنی در ساعات خاصی از روز امکان پاسخگویی به مخاطبان خود را دارند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر شما زمانبندی کرد. همچنین زمانی که سرویس‌های شما تکمیل شده است و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   ما سایت نداریم، بدون داشتن سایت می‌توانیم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای تبلیغات لوله بازکنی شما تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات سایت لوله بازکنی خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000