تبلیغات گوگل آموزشگاه زبان

کافی است جستجویی در گوگل انجام دهید تا ببینید که آموزشگاه های زبان زیادی در شهر شما فعالیت می‌کنند. اما همانطور که می‌بینید تنها 10 تای آنها در صفحه نخست گوگل حضور دارند. راهکار سریع برای آنکه آموزشگاه های زبان بتوانند با جستجوهای مرتبط سریعا در صفحه اول گوگل حضور داشته باشند، استفاده از تبلیغات گوگل است.

تبلیغات کلاس زبان

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات کلاس زبان

  آموزشگاه های زبان چگونه فعالیت می‌کنند؟

  در هر آموزشگاه زبان یک یا چندین زبان خارجی تدریس می‌شود. زبان آموزان پس از سطح بندی، برای دوره مناسب ثبت نام می‌کنند و دوره آموزش زبان مورد نظرشان را همراه با اساتید زبان می‌گذرانند. فضای آموزشی مناسب، اساتید حرفه‌ای و منابع آموزشی معتبر، ساعات کلاس‌ها و فاصله آموزشگاه تا خانه جزو معیارهایی است که زبان آموزان برای انتخاب یک آموزشگاه خوب، بررسی می‌کنند.

  روش‌های تبلیغات آموزشگاه زبان چگونه است؟

  تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات پیامکی، پخش تراکت در محدوده آموزشگاه زبان، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات محلی، ایمیل مارکتینگ و ... جزو روش‌هایی است که مدیران آموزشگاه های زبان برای جذب زبان آموز به کار می‌برند.

  امروزه بیشتر آموزشگاه های زبان دارای وب‌سایت هستند و مشتریان خود را از طریق وب سایت خود جذب می‌کنند. پس تبلیغات وب سایت آموزشگاه زبان در اولویت کار قرار دارد. مشتریان با مراجعه به سایت آموزشگاه زبان می‌توانند، لیست دوره های آموزشی آموزشگاه را مشاهده کنند و به صورت آنلاین در کلاس‌های آموزش زبان مورد نظر خود ثبت نام کنند.

  چرا تبلیغات در گوگل، بهترین روش تبلیغات برای آموزشگاه زبان است؟

  فرض کنید فرزند شما می‌خواهد در بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران ثبت نام کند. خوب چه می‌کنید؟ بیش از 90 درصد افراد در چنین شرایطی در گوگل جستجو می‌کنند. بهترین آموزشگاه زبان آلمانی تهران! مخاطبان آموزشگاه های زبان در گوگل هستند و به دنبال اساتید خصوصی آموزش زبان، کلاس‌های گروهی آموزش زبان و آموزشگاه ها می‌گردند. روزانه هزاران نفر در گوگل به دنبال منابع آموزشی و ارایه دهندگان آموزش زبان هستند. با تبلیغات در گوگل می‌توانید از مزایای حضور در صفحه اول گوگل استفاده کنید و زبان آموزان بیشتری جذب کنید.

  تبلیغات کلاس زبان

  نمونه کلمات کلیدی برای آموزشگاه زبان

  محدوده کلمات کلیدی که آموزشگاه های زبان برای حضور در صفحه اول گوگل می‌تواند استفاده کند، بسیار گسترده است.

  آموزشگاه زبان

  آموزشگاه زبان آلمانی

  آموزشگاه زبان تهرانسر

  استاد خصوصی زبان

  بهترین آموزشگاه زبان

  تدریس خصوصی زبان انگلیسی

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغ در گوگل برای آموزشگاه زبان چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیکی که مشتریان شما روی تبلیغات‌تان انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به رقابتی که در حوزه تبلیغات سایت‌های آموزش زبان وجود دارد، هزینه تبلیغات گوگل مربوط به این صنف حدود 0.3 تا 1 درهم است.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. معمولا آموزشگاه های زبان در ساعات خاصی از روز امکان پاسخگویی به مخاطبان خود را دارند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر زمانبندی کرد. همچنین زمانی که سرویس‌های شما تکمیل شده است و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   ما سایت نداریم، بدون داشتن سایت می‌توانیم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای تبلیغات آموزشگاه زبان شما تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000