تبلیغات گوگل بهترین روش تبلیغات دندانپزشکی

اگر دندان‌تان درد کند و نشانی هیچ دندانپزشکی را نشناسید چه می‌کنید؟ این روزها افراد برای یافتن آنچه به دنبالش هستند در گوگل جستجو می‌کنند. مراکز دندان‌پزشکی در سایت خود می‌توانند خدمات خود را معرفی کنند تا کاربران با آنها آشنا شوند.

تبلیغات دندانپزشکی در گوگل

  درخواست مشاوره رایگان
  تبلیغات دندانپزشکی در گوگل

  کلینیک دندانپزشکی چگونه فعالیت می‌کنند؟

  کلینیک دندانپزشکی خدمات گسترده‌ای در حوزه دندانپزشکی زیبایی، کامپوزیت و لمینت دندان، بلیچینگ دندان، درمان ریشه، عصب کشی، اندو، پروتز، جراحی دندان و دهان، جراحی لثه، ایمپلنت دندان، ارتودنسی و ... را به مراجعین خود ارایه می‌دهند. با توجه به گستردگی خدمات در حوزه دندانپزشکی و افزایش تقاضا در سال‌های گذشته تعداد کلینیک‌های دندانپزشکی که مجوز فعالیت گرفته‌اند نیز افزایش یافته است. داشتن وبسایت برای معرفی خدمات کلینیک دندانپزشکی می‌تواند بسیار سودمند باشد و باعث آشنایی مخاطبان بسیاری با خدمات کلینیک دندانپزشکی شود.

  روش‌های تبلیغات کلینیک دندانپزشکی چگونه است؟

  تبلیغات در شبکه های اجتماعی، مخصوصا اینستاگرام و تلگرام برای کلینیک‌های دندانپزشکی می‌تواند بسیار مفید باشد. همچنین معرفی و ارایه خدمات در سایت‌های تخفیف گروهی مثل نت برگ و تخفیفان نیز می‌تواند مخاطبان زیادی را با کلینیک‌های دندانپزشکی آشنا کند. همچنین تبلیغات پیامکی یا تراکت در محدوده کلینیک دندان پزشکی نیز شاید کارآمد باشد.

  امروزه بیشتر کلینیک‌های دندانپزشکی دارای وب‌سایت هستند و مشتریان خود را از طریق وب سایت خود جذب می‌کنند. پس تبلیغات وب سایت کلینیک دندانپزشکی در اولویت کار قرار دارد. مشتریان با مراجعه به سایت کلینیک دندانپزشکی می‌توانند، آدرس و شماره تماس کلینیک را مشاهده کرده و یا به صورت آنلاین خدمات مورد نظر خود را رزرو کنند. همچنین کلینیک‌های دندانوزشکی می‌توانند از تبلیغات یوتیوب برای تبلیغ خدمات خود استفاده کنند.

  چرا تبلیغات در گوگل، بهترین روش تبلیغات کلینیک‌های دندانپزشکی است؟

  فرض کنید خود یا یکی از اعضای خانواده‌تان دندان درد دارید و به دنبال کلینیک دندانپزشکی هستید؛ چه می‌کنید؟ احتمالا در گوگل جستجو می‌کنید: کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی! مخاطبان کلینیک‌های دندانپزشکی در گوگل هستند و به دنبال خدمات آنها می‌گردند. روزانه هزاران نفر در گوگل به دنبال خدمات دندانپزشکی هستند. با تبلیغات در گوگل می‌توانید از مزایای حضور در صفحه اول گوگل ممتنع شوید و مراجعین بیشتری برای کلینیک دندانپزشکی خود جذب کنید.

  تبلیغات دندانپزشکی در گوگل

  نمونه کلمات کلیدی برای کلینیک دندانپزشکی

  محدوده کلمات کلیدی که کلینیک‌های دندان‌پزشکی برای حضور در صفحه اول گوگل می‌توانند استفاده کند، بسیار گسترده است.

  خدمات دندانپزشکی

  دندانپزشکی زیبایی تهران

  دندانپزشکی کودکان

  دندانپزشکی میدان انقلاب

  کلینیک دندانپزشکی

  کلینیک دندانپزشکی تبریز

  کلینیک دندانپزشکی تهران

  کلینیک دندانپزشکی کودکان

  مطب دندانپزشکی تهران

  درخواست مشاوره تخصصی
   هزینه تبلیغ در گوگل برای سایت کلینیک دندانپزشکی چقدر است؟

   هزینه تبلیغات گوگل به ازای هر کلیک که مشتریان روی تبلیغات انجام می‌دهند، محاسبه می‌شود. در تبلیغات گوگل هر چه رقابت بالاتر باشد، هزینه هر کلیک نیز بالاتر می‌رود. با توجه به رقابت پایین در حوزه تبلیغات گوگل کلینیک دندانپزشکی، هزینه تبلیغات گوگل مربوط به این صنف پایین است.

   آیا امکان زمان‌بندی تبلیغات گوگل وجود دارد؟

   بلی. معمولا مراکز دندانپزشکی در ساعات خاصی از روز امکان پاسخگویی به مخاطبان خود را دارند، با توجه به این موضوع می‌توان تبلیغات را برای نمایش در ساعات مورد نظر شما زمانبندی کرد. همچنین زمانی که سرویس‌های شما تکمیل شده است و دیگر نیازی به نمایش تبلیغات ندارید می‌توانید تبلیغات تان را متوقف کنید.

   ما سایت نداریم، بدون داشتن سایت می‌توانیم در گوگل تبلیغ کنیم؟

   تیم طراحی پارس ادوردز می‌تواند در زمان کمی لندینگ پیج خوبی برای تبلیغات کلینیک دندانپزشکی شما تهیه کند. حتی اگر وب‌سایت هم دارید با طراحی لندینگ پیج حرفه ای می‌توانید کارایی تبلیغات‌تان را بهبود دهید.

   آیا می‌توانم تعداد کلیک‌هایی که روی تبلیغات من شده است را ببینم؟

   بلی. دسترسی مستقیم به داشبورد تبلیغاتی گوگل (Google Ads) برایتان ارسال می‌شود تا تعداد نمایش تبلیغات و کلیک‌ها و هزینه‌های مربوط به تبلیغات خود را در هر لحظه مشاهده کنید.

   هنوز درباره تبلیغات در گوگل سوال دارید؟

   برای دریافت پاسخ سوالات خود و شروع تبلیغات گوگل با تیم پارس ادوردز تماس بگیرید

   021 6690 7000