هدف گیری بر اساس مکان در گوگل ادوردز میتواند به تبلیغات شما کمک کند تا به مشتریان بالقوه در یک منطقه جغرافیایی را بدست آورید. دسترسی به مشتریانی که میخواهید برای شما آسانتر است و بازگشت سرمایه شما را افزایش خواهد داد در این ویدئو به شما نشان میدهیم که چطور از هدف گیری مکان برای هدف گیری تبلیغات خود در تمام نقاط کشور در یک کشور و یا در محدوده خاص استفاده کنید.

برای تنظیم یا تغییر تنظیمات هدف گیری مکان گوگل ادوردز، کمپینی که قصد تغییر تنظیمات هدف گیری آن را دارید انتخاب کنید، در قسمت پایینی نام کمپین به دنبال گزینه all countries and territories بگردید و روی ویرایش کلیک نمایید.

برای اضافه کردن یک کشور، یا یک ناحیه خاص در یک کشور مانند استان یا شهر بسادگی نام آن مکان را برای هدفگیری تایپ کنید وگوگل ادوردز، لیستی از مکانهایی که با نوشته شما تطابق دارد را به شما نشان خواهد داد، روی نام مکانی که قصد اضافه کردن آن را دارید کلیک نمایید کنار هر مکانی که قصد افزودن آن را دارید از لیست روی add کلیک نمایید.

اگر قصد انتخاب چند مکان را دارید میتوانید این فرآیند را برای تمامی مکانها تکرار کنید همچنین میتوانید یک ناحیه خاص در حاشیه یک منطقه را هدف بگیرید برای اینکار روی advance search کلیک کنید سپس گزینه radius targeting را از بالای جعبه جستجو انتخاب نمایید، در جعبه جستجو،آدرس مکان یا مختصای که میخواهید به عنوان نقطه مرکزی در این هدف گیری انتخاب کنید را وارد نمایید.

ما از یک شهر در استرالیا استفاده می کنیم سپس فاصله از نقطه مرکزی که قصد هدفگیری آن را دارید، وارد می نماییم و از منوی کشویی برای انتخاب اینکه فاصله به مایل یا کیلومتر است، استفاده کنید.

سپس روی دکمه جستجو کلیک کنید نقشه را چک نمایید تا مطمئن گردید که منطقه درست را هدف قرار داده اید شما میتوانید تغییراتی در مکان و شعاع انتخابی خود انجام دهید زمانی که آماده اید روی add کلیک کنید تا شعاع اضافه گردد زمانی که کار انتخاب و اضافه کردن همه مکان هایی قصد هدفگیری آنها را دارید به اتمام رسید روی دکمه done در پایین صفحه کلیک کنید.

در نهایت روی save کلیک کنید تا تنظیمات هدفگیری مکان شما را ذخیره نماید حالا میدانید که چطور تبلیغات خود را در یک مکان جغرافیایی هدفگیری کنید. بنابراین میتوانید بهتر به مشتریان خود در مناطقی که کسب و کار شما وجود دارد، دسترسی داشته باشید.

این ویدیوی آموزشی توسط بخش آموزش‌های گوگل تهیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم دیگر ویدیوهای این مجموعه را نیز مشاهده کنید. همینطور در وبلاگ پارس ادوردز می‌توانید دیگر مقالات مرتبط با آموزش تبلیغات در گوگل ادوردز را مطالعه کنید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *