خدمات مدیریت اکانت تبلیغات گوگل ادوردز


کاهش هزینه کلیک های تبلیغات

تیم متخصص پارس ادوردز تجربه زیادی در کاهش هزینه های کلیک تبلیغات در گوگل دارد. ما با هدفگیری هوشمندانه، ابزارهای اختصاصی و توجه و آشنایی با جزئیات اکانت گوگل ادوردز، می توانیم کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند با هزینه‌های کلیک پایین ایجاد و بهینه کنیم.


افزایش نرخ تبدیل کلیک به مشتری

زیبایی تبلیغات در گوگل در این است که کاربرانی از این طریق وارد سایت‌ شما می‌شوند، علاقه‌مند به موضوع سایت شما هستند و یا به محصولات و خدمات‌تان نیاز دارند. اگر تبلیغات گوگل به درستی مدیریت شود و تنها هدفمندترین کلمات کلیدی هدف قرار گیرد، علاوه بر کاهش هزینه ها شاهد افزایش مشتریان و درخواست کنندگان خدمات‌مان خواهیم بود.


همراهی کارشناس مجرب گوگل ادوردز

هر یک از مشتریان تبلیغات در گوگل ادوردز با یکی از کارشناسان باتجربه و متخصص شرکت در ارتباط هستند. کارشناسان تبلیغات پارس ادوردز دارای تخصص و مدرک پارتنری معتبر از گوگل هستند و می‌توانند بینش مناسبی از تبلیغات در گوگل و مباحث مرتبط با آن را در اختیار شما قرار دهند. کارشناسان پارس ادوردز در محل شرکت حضور دارند و در ساعات اداری می‌توانید برای مشاوره در رابطه با اکانت تبلیغاتی تان تماس بگیرید.


برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.لطفا توضیحات مورد نیاز در رابطه با اکانت ادوردز، بودجه روزانه، کمپین‌ها، وب سایت و کسب و کار خود را در کادر فوق وارد کنیدtouch_app

گزارش‌های هدفمند

گزارش‌های روزانه، هفتگی و ماهانه حرفه‌ای همراه با نمودارهای زمانی برای فعالیت‌های اکانت گوگل ادوردز شما ایجاد و ارسال می‌شود. در این گزارش‌ها می‌توانید رشد معیارهای اکانت‌تان در طول زمان را مشاهده کنید.

extension

ایجاد آگهی های خلاقانه

ایجاد تبلیغات متنی گیرا و تاثیرگذار که ویژگی‌های منحصر به فرد خدمات و محصولات و پیشنهادات ویژه را به سبکی خلاقانه نمایش دهد و کاربر را به لندینگ پیج مرتبطی هدایت کند تا نرخ تبدیل و CTR افزایش یابد.

attach_money

مدیریت هزینه کلیک‌ها و بید

پارس ادوردز به شما کمک می‌کند تا با تنظیم حرفه ای بید برای هر کلمه کلیدی بدون از دست دادن جایگاه تبلیغات و تعداد ورودی ها، هزینه های تبلیغات در سطح اکانت‌تان را کاهش دهید و نسبت کلیک‌هایی که منجر به تبدیل می‌شوند را افزایش دهید.

thumb_up

مشاوره پیگیری تبدیل‌ها

با وجود مشکلاتی که برای پیگیری تبدیل‌ها از طریق گوگل ادوردز وجود دارد، می‌توانید تبدیل‌ها را از طریق گوگل آنالیتیک یا آمارگیر‌های دیگر پیگیری کنید. کارشناس شما در پارس ادوردز مشاوره‌های موردنیاز در این زمینه را به شما ارایه می‌کند.

settings

تنظیمات حرفه ای اکانت

تنظیمات متعددی که مربوط به اکانت و کمپین‌ها می‌شود، مانند بودجه روزانه، مچ تایپ کلمات کلیدی، تارگتینگ جغرافیایی و تارگتینگ زمانی و تنظیمات نمایش تبلیغات در دستگاه‌های مختلف و ... توسط کارشناس شما در پارس ادوردز انجام می‌شود.

add_to_queue

تبلیغات ادوردز و ایجاد کمپین‌ها

کارشناس شما در پارس ادوردز با توجه به خدمات و محصولات و ساختار سایت‌تان، کمپین‌ها، ادگروپ‌ها و کلمات کلیدی و آگهی های تبلیغات را با ساختار مناسبی در اکانت تان ایجاد می‌کنند.

developer_board

مشاوره لندینگ پیج برای تبلیغات گوگل

کارشناس شما در پارس ادوردز بهترین لندینگ‌های سایت‌تان را مشخص می‌کند و یا پیشنهادهایی برای بهبود لندینگ‌پیج‌ها ارایه می‌دهد تا نرخ تبدیل شما از طریق تبلیغات در گوگل افزایش یابد.

trending_up

بهینه سازی پیوسته تبلیغات گوگل ادوردز

با سرویس مدیریت اکانت پارس ادوردز وضعیت اکانت شما در طول زمان بهبود پیدا می‌کند و با افزایش کوالیتی اسکور کلمات ارزشمند، هزینه تبلیغات‌تان کاهش پیدا می‌کند. همین‌طور بازدهی آگهی های متنی افزایش می‌یاب و. کلمات کلیدی منفی نیز بهینه سازی می‌شوند.

vpn_key

پژوهش کلمات کلیدی پیشرفته و تنظیمات کمپین

حتی اگر شما اکانت فعالی داشته باشید، ما پژوهش کلمات کلیدی را برای کسب و کار شما انجام می‌دهیم تا مطمئن شویم که ادگروپ‌های شما با کلمات کلیدی مناسبی فعال هستند و حداکثر کوالیتی اسکور ممکن را کسب می‌کنند.