مدیریت اکانت ادوردز

تبلیغات در گوگل یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات اینترنتی است. اگر نتوانسته‌اید از تبلیغات در گوگل نتیجه بگیرید، احتمالا آن را اصولی انجام نداده‌اید. کارشناسان متخصص پارس ادوردز به شما کمک می‌کنند ROI (بازگشت سرمایه) تبلیغات‌تان در گوگل را افزایش دهید.
برای کاهش هزینه کلیک‌ها و افزایش سفارشات از طریق تبلیغات در گوگل همین امروز با ما تماس بگیرید.

کاهش هزینه کلیک های تبلیغات

تیم متخصص پارس ادوردز تجربه زیادی در کاهش هزینه های کلیک تبلیغات در گوگل دارد. ما با هدفگیری هوشمندانه، ابزارهای اختصاصی و توجه و آشنایی با جزئیات اکانت گوگل ادوردز، می توانیم کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند با هزینه‌های کلیک پایین ایجاد و بهینه کنیم.

افزایش نرخ تبدیل کلیک به مشتری

زیبایی تبلیغات در گوگل در این است که کاربرانی از این طریق وارد سایت‌ شما می‌شوند، علاقه‌مند به موضوع سایت شما هستند و یا به محصولات و خدمات‌تان نیاز دارند. اگر تبلیغات گوگل به درستی مدیریت شود و تنها هدفمندترین کلمات کلیدی هدف قرار گیرد، علاوه بر کاهش هزینه ها شاهد افزایش مشتریان و درخواست کنندگان خدمات‌مان خواهیم بود.

همراهی کارشناس مجرب گوگل ادوردز

هر یک از مشتریان تبلیغات در گوگل ادوردز با یکی از کارشناسان باتجربه و متخصص شرکت در ارتباط هستند. کارشناسان تبلیغات پارس ادوردز دارای تخصص و مدرک پارتنری معتبر از گوگل هستند و می‌توانند بینش مناسبی از تبلیغات در گوگل و مباحث مرتبط با آن را در اختیار شما قرار دهند. کارشناسان پارس ادوردز در محل شرکت حضور دارند و در ساعات اداری می‌توانید برای مشاوره در رابطه با اکانت تبلیغاتی تان تماس بگیرید.

فرم دریافت مشاوره رایگان درباره خدمات مدیریت اکانت گوگل ادوردز

مدیریت حرفه ای اکانت گوگل ادوردزعضویت در خبر نامه