درباره پارس ادوردز

پارس ادوردز در اوایل سال 1396 با هدف توسعه و رشد کسب و کار توسط تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز کار خود را آغاز نمود. پارس ادوردز در زمینه ی تبلیغات در گوگل و ایجاد اکانت در گوگل و پشتیبانی و کلیه ی خدمات مربوط به تبلیغات در گوگل را ارائه می نماید.

در ابتدا این شرکت نوین پا فعالیت خود را در زمینه ی گوگل ادوردز با تیم ای متخصص و کارآمد که همگی اهمیت فضای تبلیغات در گوگل را باور دارند شروع کرد و تا الان توانسته به موفقیت ای چشم گیر دست یابد . در حال حاضر با ظهور اینترنت، شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها به صورت گسترده به دنبال ایجاد سایت و همچنین برند شدن و شناخته شدن در شبکه های اینترنتی و فضاهای مجازی می باشند، ما به شما تبلیغات در گوگل را پیشنهاد می کنیم از این باب که رفته رفته تجربه نشان داده است، تبلیغات در گوگل می تواند به رونق فروش و رشد کسب و کار و شناخته شدن در محیط فضاهای مجازی و اینترنت کمک بسیار چشم گیری نماید.

ما به شما تضمین می دهیم که جزء رتبه های اول گوگل با کلمات مرتبط باشید و رفته رفته این امکان وجود دارد که اسم شما به یک برند تبدیل شود.

از اهداف و چشم انداز های پارس ادوردز:

کسب رتبه ی اول گوگل با کلمات مرتبط برای مشتری


ارائه خدمات با کیفیت عالی و قابل قبول مشتری


ارتقای مهارت های شرکت


رشد کارنامه ای موفق در کسب پروژه های عظیم


مأموریت پارس ادوردز:

در نهایت کسب اهداف ما، ایجاد یک کمپانی چند فرهنگی می باشد.


تلاشی سخت کوشانه در جهت ایجاد تجربه ای ارزشمند برای مشتری.


از هم اکنون ما در جهت هر گونه خدمات و پاسخ گویی به سؤالات شما در زمینه تبلیغات در گوگل و مطالب مرتبط در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. با ما جهت مشاوره از طریق صفحه تماس با ما همراه باشید.

چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم؟


خدمات ما

چه گونه شما می توانید با ما در ارتباط باشید؟


تماس با ما

عضویت در خبر نامه